Suyu Çıkacak, Bakacağız Cacık Olacak Mı?

Akyazı yerel seçimlerde iddialı isimlerin yarıştığı bir atmosfere giriyor .
Akyazı her yerel seçim olduğu gibi , bu yerel seçim de ,Akyazı halkına yakışan bir seçim atmosferi yaşıyacağı, çok nezih bir atmosfer olacağı ,bu günden görülen seçimlere ,beklentilerle gebe. .
MHP Akyazı Belediye Başkan adayını açıkladı , ilçe de hesaplar alt üst oldu .
MHp Akyazı İlçe teşkilatı Belediye Başkan adayı olarak ,Zraat odası Başkanı Şener Bayraktar ‘ ı açıkladı , Genel Başkanların son buluşmasına kilitlendi. genel Başkanların son buluşmasından sonra , MHP Akyazı Belediye Başkan adayı Şener Bayraktar sahalara ineceği söylenmekte .
Akyazı Ak Parti ‘ de anlam verilemeyen bir tuhaf durum söz konusu .
Akyazı Ak Parti Belediye Başkan adayı açıklandı, açıklanacak, olmadı, şu gün, olmadı bu gün derken, günler bitmedi. Bu durum halk arasında korku ne dedirtti.
Akyazı Ak Parti Belediye Başkan aday adayları ,geçtiğimiz dönem olduğu gibi saha da olmadı , bu fark ise şöyle yorumlandı . Aday adayları , Akyazı Belediye Başkan adayının kim olduğu belli , bu nedenle sahada değil, balkonda ,açıklamayı beklemekte. Onların bu durağanlığı ,ne oluyor dedirtirken, çok sakladığınız ismi açıklayında ,bu kadar sakladığınıza değecek mi ? söylentilerinin artmasına neden oluyor .
Bilinen bir gerçek varki ! oda şu, Akyazı Ak Parti Belediye Başkan adayını nekadar geç açıklarsa, artılar, MHP ve Şener Bayraktar’ a yarıyor .
Ak Partinin adayının açıklanmaması , suyu çıktı, cacığı nasıl olacak ,şüpheli durumlar oluşturdu . Ak Parti bir an önce adayını açıklamalı, saha boş bırakılmamalı !1 Haber/akyazisesi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir