TAKİP’ TE SİZE VERİLEN SÖZLERİ TAKİP EDECEĞİM .

Bpş laflara itibar etmeyeceğim . laf ola torba dola politikası üreten ve verdiği sözleri tutup tutmadığını ,siz halk için takip edeceğim . Sözler verildi ,verilen sözler tutulmadı . Sizlere söz veripte tutmayanı ,sizlere herşeye rağmen aktardım, bundan sonrada aktaracağım .

Kişisel çıkar odaklı değil, gelieşn, kalkınan Akyazı projesi olan ve verdiği sözü tutacağına inandığım ,belediye Başkan adayını, ortak yayın olacak olan TAKİP proğramında sizlerle buluşturacağım .

Akyazı Belediye Başkan adaylarını ,akyazisesi.com,akyazi halkinsesi.com,akyazı havadis haber sitelerinin ortak yayınını sizler için oluşturduk, oluşan bu güçlü yapıda, Akyazı halkının menfaatlerini sizler huzurunda tartışacağız, kararı sizler vereceksiniz . Takip proğramı yakında huzurunuz da olacak . olumlu ,yada olumsuz görüşlerinizi, yorumlarınızı bekliyoruz, tüm takipçilerimiz, canlı yayın ve diğer seçim haberlerini, beğensin ve paylaşsın istiyoruz, Ulaşılacak en ücra köşe ,bligili seçmen olacağından önemli, Halkımızı bilgilendirmek biz basın mensuplarının görevi.

Takip porğramları usta kalem akyazisesi.com editörü Yaşar Durmuş ,sunacak, akyazi halkinsesi .com Haber sitesi editörü Alişanlı ve akyazı havadis editörü Ömer dere yorumcu ve soru soran olacak . Belediye Başkan adaylarına sormak istediğiniz soruları ,canlı yayın esnasında sorun, sizlere yanıt bulun . Sizlerin bilgisi, Akyazı’yı yönetecek ehil kadronun oluşmasına neden olacak ,Akyazı kısır çekişmelerden sizlerin kararı ile kurtulacak .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir