GERİ ADIM ATTIĞI HİÇ GÖRÜLMEDİ …

Akyazı ,31, Mart yerel seçimlerine gelişen fısıltı bilgileri eşliğin de hılı bir şekilde giriyor .

Akyazı’ da Ak Parti daha Belediye Başkan adayını açıklayamadı . Bu gecikme olarak ,yayılan fısıltı bilgisi şu, Akyazı Ak Partililer MHP Belediye Başkan adayı Şener Bayraktar ,karşısında yenilgiden çekindikleri için sık dokuma yapılıyor !

Yerel seçimlerin en etkili basını olan fısıltı kalemi cenahlarca hiç boş bırakılmıyor .

Akyazı’ da gündem bir öyle bir böyle gelişiyor , Ak Parti Akyazı Belediye Başkan adayını açıklayana kadar fısıltı gazetesi etkisini sürdürecek .

MHP Belediye Başkan adayı Şener Bayraktar üzerinden koparılmak istenen fırtına, bir hız alıyor, bir hız kaybediyor . Bazen Şener Bayraktar aday gösterilmeyecek bilgisi alıp başını gidiyor !!

Şener Bayraktar, ittifak adayı olarak MHP ‘ den gösterilecek ,Ak Parti Akyazı ‘ da Belediye Başkan adayı göstermeyecek ,bilgisi bir uçtan, bir diğer uca Akyazı’ yı kapılyor .

Gündem devamlı MHP Akyazı Belediye Başkan adayı Şener Bayraktar oluyor , Ak Parti ittifak gereği, Şener Bayraktar’ı belediye Başkan adayı gösterecek, MHP Akyazı Belediye Başkan adayı göstermeyip, Ak Parti Belediye Başkan adayı yapılacak Şener Bayraktar ‘a destek olacak haberleri, Akyazı’ da kazan kaldırılmasına neden oluyor .

Şener Bayraktar taraftarları , ço ilginç , bir okadar da iddialı sözler sarfediyor , bu sözler Akyazı’ da ayyuka çıkmış durumda .

MHP Akyazı Belediye Başkan adayı Şener Bayraktar, Ak Partinin ,Akyazı Belediye Başkan adayı olur fısıltı bilgilerine , Bayratarcılar asla ve kat’a olmaz . Şener Bayraktar çıktığı yoldan döndüğü, geri adım attığı görülmemiş , ittifak olursa, Bayraktar, Ak Parti’ de değil, MHP çatısı altında yapılacak ittifaka sıcak bakar diyorlar .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir