İYİ YOLDA İLERLİYOR !!

Geçtiğimiz beş sene önce MHP ,Akyazı Belediye Başkan adayı Bağattin dertlioğlu ,bu seçim de meydanların tozunu attıracak .

Mütevazi dili, Medrese terbiyeli , MHP Belediye Başkan adayı, Akyazı’ ya hizmet projelerini , Akyazı’lılara hizmet sözü veren ve seçimi kazanan Hasan Akcan ‘a söz senettir ‘ verdiğim hizmet sözleri projeleri hayata geçirmek ,nasıl oluyor tüm Akyazı’lılar görecek dercesine, İyi yolda ilerlediği bilgisi, evet siyaset Dertlioğlu’ nun çizdiği yol haritası olacak gibi .

Akyazı iyi Parti ‘ de Belediye Başkan adayı olarak Bağattin Dertlioğlu ile görüşüldü, anlaşma yapıldı haberleri, Akyazı’ da hesapları alt ,üst etti.

Akyazı iyi Partililerin toplanıp, toplanıp dağılmasının nedeni demek bu idi dedirtirken, Dertlioğlu buluşması tekrar yaşanacak ve kesin karar verilecek , verilecek kesin karar sonrası İyi Parti Akyazı Belediye Başkan adayı olarak 20, Ocak’ ta törenle açıklaması yapılacak . Yapılacak tören muhteşem olacak duyumları, Akyazı’ da Cumhur ve Millet ittifakları mücadelesi amansız yaşanacak .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir