YENİ KAPI ..

Sakrya ‘ mız Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ ı yine muteşem ağırladı .

Yaklaşan yerel seçimler öncesi , Sakarya’ ya açılış ve aday tanıtımı için gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan Sakarya’ lılar ve partilileri ile ,bir Karasu ilçesinde ,bir de Serdivan ilçesinde buluştu .

Serdivan Kapalı spor salonu resmen tarihe tanıklık etti.

Sakarya’ nın Ak Parti’ li belediye Başkan adayları ,Serdivan Kapalı spor salonun’ da yapılan muhteşem törenle tüm Yurd’ a duyuruldu .

Sakarya ‘ da yenisimler Ak Parti kaısı içerisinden girmeyi başarırken, bir çok Belediye Başkanı Yeni kapı yerine, eski kapı da kaldı .

 

Sakarya ‘ nın en büyük ilçesi Akyazı’ nın yeni yüzü Bilal Soykan oldu .

Akyazı Belediyesi ‘nin yeni yüzü Soykan, Belediye Başkan adayı olarak, Akyazı’lıları yeni kapı denecek, Akyazı Belediyesini yöneteceği meclis üyelerinde de yenilik beklentisi çok yüksek . Yeni Belediye kapısına ,şimdilik yeni isimlerle dayanma hazırlığı artık ,Akyazı’ da netleşti, yapılan açıklama ,Akyazı’ lıların ortak sesi oldu, muhalefet edenler ,Soykan isminin açıklanmasından hayli memnun .

Yaklaşan yerel seçimler , Akyazı Belediyesinin kapısından içeri girmek isteyen diğer partiler için de yeni kapı, yeni ve güçlü yüz, aynı zamanda güçlü ekip ideali ile hazırlıklarını hızlıca yapmakta ..

31, Mart yeni yerel seçimin ,yeni belediye Başkanı’ nı Akyazı’lılar için seçme zamanı ..

Yeni seçim yeni kapı demek olan yerel seçimlere , İYİ Parti ve BBP sessiz görünse de büyük bir hazırlık içerisinde .

BBP Akyazı Belediye Başkan adayı şuan Naim Yolcu, oda büyük bir titizlikle yeni yüzleri listesinde buluşturup Akyazı Halkının önüne alternatif olarak çıkmanın hazzını yakında toplumla paylaşacağı bilinsin .

Akyazı Belediyesinin yeni kapısına seçimler de tam destek almak için hazırlıklarını çok gizli yürüten İYİ Parti Sakarya ve Akyazı’ da süpriz iddiaları ile takip edilmeye değer bulundu .

Yeni seçim ,yeni hizmet anlayışı, yeni umut, ise Akyazı belediyesine seçilmiş Başkan ve ekip olarak girme gayreti, Yeni kapı umudu oluyor,MHP haricinde diğer partilerin aday çıkaracağı seçimlerde CHP ,İyi Parti iktifakına önem verdiği görülmekte .

Akyazı yeni kapısında İYİ,Parti, CHP ittifakı olacak, BBP ve SP kendi güçleri ile ,Akyazı Belediyeinin yeni kapı sahibi olmak için çalışacak .

Yerel seçimler de SP ve BBP’ nin Belediye Başkan adayları belli, İyi Parti’ nin kimi çıkaacağı henüz belli değil, takibimiz de .

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir