BARUTÇU ,BARUTÇU SESLERİ ; AKYAZI’ DA YANKILANIYOR !!

 

 

 

Akyazı’lıların sevdiği isim Mehmet Barutçu İyi Partililerle buluştu , bu buluşma yürek hoplatan buluşma oldu .

Tecrübeli siyesetçi, Akyazı’ lı büyüklerin unutmadığı ve unutturmadığı isim Mehmet Barutçu , İyi Partili heyet ile bürosunda görüştü.

Mehmet Barutçu vesilesi ile Akyazı iyi Partilileri Mehmet Barutçu ile, Akyazı Belediye Başkan adaylık konusunu konuştu .

İyi Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır ,İyi Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçarslan ve Akyazı iyi Parti İlçe Başkanı Servet Top ‘un hazır bulunduğu buluşma, İyi Parti’ nin Sakarya kurmayları Akyazı’ da dedirten sohpet oldu .

Akyazı Belediye Başkan adaylığı teklifini Mehmet Barutçu’ ya Ümit Dikbayır yaptı .

Akyazı güzel insanlarla buluşsun, Akyazı halkı güzel insanlarda , güzel hizmetle alsın istiyoruz diyen Dikbayır ,tecrübenle Akyazı’ yı taşıyacak isim sensin, buyur Belediye Başkan adayımız ol , ben ve İl Başkanım yanın da saftutalım dedi, kınayı yakmak istedi.

Akyazı’lıların sevdiği isim Mehmet Barutçu, tekliften çok memnun oldu  .

Mehmet Barutçu , Dikbayır ‘ın teklifine, Akyazı’ da iyi parti iyi bir sonuç alması için , ben belediye Başkan adayı olsam da , olmasamda kapı kapı gezip ,oy isteyerek desteğimi sağlayacağım dedi. Bu sözler üzerine , kınahazırlandı , kına yakımına ise, iki gün müsade edin tekrar görüşelim diyerek ertelem yaptı . Yaşanan gelişmeler Akyazı’ da Mehmet Barutçu seslerinin yankılanmasına neden, oldu ,bu Halk ‘ın Barutçu talebi artarak büyüyecek gibi gözükmekte .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir