ORADA DUR ! !

 

 

Kıssadan , hisse misali , yazı yazma zaruretim ortaya çıktı !

Akyazı eski Belediye Başkanı Hasan Akcan ‘ ın basına düşen açıklaması , zaruretimin nedeni ..

Eski Belediye Başkanı Hasan Akcan seçildiği günden beri tartışmaların fitilini ateşleyen kişi oldu , basın açıklamaları yaptı ,hep basın suçlu dedi..

Eski Belediye Başkanı ‘ na son açıklamasına istinaden ORADA DUR ! Diyorum …

Basında çıkan açıklama çok hırslı ve acemice hazırlanmış bir metin ..

Kalem diyorsan, Kültür diyorsan , öğretmen diyorsan, böyle bir cümleli basın açıklaması yapamazsın ! Yappılan basın açıklaması , basında yer aldığı şeklinde haksız yere birilerini itham altında bırakan bir yazı !!

Basın ‘ dan takip ettiğim kadarı ile , Hasan Akcan ve BBP görüşmeleri üzerine derlenmiş, yanlış bilgi notu …

Akyazisesi.com haber sitesi olarak takipçilerimize , BBP ilçe Başkanı Naim Yolcu ‘ nun eğer layık görür ve BBP ‘ den belediye Başkan adayı Hasan Akcan olurum derse, ben çekilir ve Hasan Akcan ‘ı Belediye Başkan adayı yaparız davet haberi yer aldı . Bu haber Hasan Akcan BBP’ nin belediye Başkan adayı demek olan bir haber değil, gayet samimi bir sahiplenme idi.

Yine akyazisesi.com haber sitesinde takipçilerime şu haberi ilettim . BBP’ de tören telaşı . Bu haberin içeriği ise Hasan Akcan’ la görüşüldü, Akcan müsade istedi ,içerikli bir haberden başkası değil ve Hasan Akcan BBP Belediye Başkan adayı haberi asla değildi. ..

Hal böyle iken , eski Belediye Başkanı Hasan Akcan çıkan haberlere seviyesizce, alçakça yalan haberler dedi.

Basın olarak bu başlığa muhatap oldum .. Ancak haberler BBP İlçe Başkanı Naim Yolcu ‘ dan alınan haberler ve doğru haberler . Nereden anladım ?

Ben hariç diğer basında BBP İlçe Başkanı Naim Yolcu ve Hasan Akcan resimi yayınlandı . Bu buluşmada olan muhtarlar da var ve Naim Yolcu ile yöneticileride bu buluşmada hazır . Peki bu haberler ortada ikien nasıl oluyor da seviyesiz ve alçakça yalan haber açıklaması yapılıyor .. Mevzu Bahis Hasan Akcan ise olur diyorum, kaleye almıyorum .

ORADA DUR  diyorum çün ki haberin muhatabı BBP İlçe Başkanı Naim Yolcu’ yamı seviyesiz yalancı dendi ,Hasan Akcan haberin de . Bence biz haberleri Naim Yolcu’ dan aldık , Naim Yolcu Hasan Akcan buluşması da yayınlandı . O zaman seviyesiz ve yalan haber diyenlere sözlerini iade etmek gerek .

 

 

Eski Belediye Başkanı Hasan Akcan ‘ ın yayınlattığı haber metni alt kısım .

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir