KAHVECİ MİLLET MALINI KOLLADIN MI ?

 

 

Namazına ,namaz katan , Beytül maldan bir hırka tarafına geçirenin Cenaze namazı kılınmazı bilen Nail Kahveci , Milletin malı , Beytül malın emanet edildiği, AK BELDE AŞ yönetim kurulu başkanı .

Ak Belde AŞ yetkilisi olarak Nail Kahveci Millet malı şirketin gelir gider durumunu ve kar ,zarar konumunu Millete basın aracılığı ile açıklamak zorunda .

Ak Belde AŞ müdürü nail Kahveci ,Ak Belde Aş borçlandırılarak ,Ak Belde bünyesine geçirilen YILDIZ konutları hakkında detaylı açıklama yapmalı . Yıldız konutları alımı için Ak Belde Aş kaç tele bankalara borçlandırıldı . Bu borçlanma sayesinde Ak Belde Aş, kaç Yıldız konutu daire sahibi oldu . Yıldız konutlarından , Ak Belde Aş adına kaç konut satıldı ? Satılan konut paraları , Ak Belde Aş borçlarının ödenmesi için kullanıldımı ?

Yıldız konutlarından satılan konutlar Ak Belde Aş adına bankalara yatırıldı ise , Nail Kahveci 2,5 Milyon Ak Belde Aş yeni borç yetkisi Belediye meclisinden yine neden alındı ? Nail Kahveci bu soruların yanıtlarını açıklamalı, seçilecek yeni Başkan ve Akyazı ‘lılar konu hakkında bilgilenmeli .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir