GÜNER , DOLU , DOLU ..

 

 

İyi Parti Belediye Başkan adayı Adem Güner ve İlçe Başkanı Servet Top , beraberlerinde meclis üyesi adayları ve CHP SDM Başkanı Mustafa İyiyazıcı ile birlikte ,akyazisesi.com haber sitesi bürosunu ziyaret ettiler .

İyi Parti Belediye Başkan adayı Adem Güner ve beraberlerinde gelen yöneticileri , site adına editör Yaşar Durmuş karşıladı ve ağırladı .

Akyazı sesi .com haber sitesi editörü Yaşar Durmuş ve Adem Güner arasında bilgi ve tespitli sohpet ,Akyazı’ nın ufkunu açacak söyleşi oldu .

Adem Güner fakülte için Belediyede beş kuruş harcamayacağız , arsa tahsisi yapılıp ,fakülte binası kazanacağız , İnegöl, Ankara mobilya fuarları Akyazı ‘ da düzenlenecek fuarların gölgesinde kalacak , yapacağımız mobilya ve ağaç işleri sitesi Marmara bölgesinin yıldızı olacak . Mobilya ve ağaç işleri sitesini de belediyeden beş kuruş harcamadan yapacağız , arsa tahsis edeceğiz , Akyazı ‘ nın kıymetli ağaç ustaları bakın görün ne ürünler üretecek, Akyazı , İnegöl ve Ankara ile yarışacak , ben Akyazı ‘lı mobilya ıstalarına güveniyorum , onlara imkanı tanıyacağım , göreceksiniz ağaç işleri Akyazı ‘ nın en büyük kazanç kapısı olacak , kazanan , kalkınan Akyazı olacak .

Akyazı mezbahanesine kavuşacak , hayvan pazarı ilde örnek gösterilecek pazar olacak , hayvan üreticileri, canlı hayvan pazarı , Sakarya ‘ nın önde gelen pazarı olacak , Marmarayı besleyen ,Akyazı’lı hayvan besicileri olacak , kazanacağız , hep birlikte , Akyazı insanını ayağa kaldırmayı başaracağız dedi. Bu konuşmalar ve diğer projeler , Günerin anlatım tarzı , inanmışlığı gözlerindeki kararlılık , Güner Akyazı ‘ ya hizmette bilgi dolusu dedirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir