SÖZ VERİYORUZ , AKYAZI BUNDAN DAHA KÖTÜ OLMAYACAK !

Akyazı Büyük Birlik Partisi Belediye Başkan adayı Naim Yolcu , parti irtibat bürosunda ,partiye yeni katılan , yüe olan gençlere rozetlerini taktı .

BBP Akyazı Belediye Başkan adayı Naim Yolcu on beş araç konvoyu ile ,Akyazı Yuvalak ; Düzyazı , Osmanbey, kumköprğ , Topaçğaç mahallelerine çıkartma yaptı .

BBP Belediye Başkan adayı Naim Yolcu ve meclis üyeleri ekibini , Yuvalak mahallesi gençleri meşalelelerle karşıladı . Mahalle Muhtarı Burhan COpkaya çok güzel ev sahipliği yaptı .

Yuvalak Mahallesi halkı ile Naim Yolcunun buluşması ilginç sözlerin duyulmasına neden oldu . Yuvalaklılar hizmetsizlikten isyan ettiklerini söyledikleri sözlerle ortaya koydu . Bu sitemler karşısında BBP Belediye Başkan adayı Naim Yolcu ,kendisini tanıttıktan sonra bana ve genç kardeşlerinize , sizlerin evlatlarına oy verir belediye Başkanı yaparsanız , SÖZ VERİYORUZ AKYAZI BUNDAN DAHA KÖTÜ OLMAYACAK dedi.

BBP Akyazı Belediye Başkan adayı Naim Yolcu ‘ ya Topağaç mahallesinde büyük ilgi gösterildi , halkla resimler çekildi . Mahalle sakinleri kardeş Parti diyerek Naim Yolcu ve ekibini bağrına bastı . Kumköprü ve Osman Beyde de ilgi ile karşılaşan Naim Yolcu kısa cümlelerle kendinden bahsetti , oy talebinde bulundu . Hiç tepki görmeyen Yolcu , Halkla buluştkça , sempati toplamayı başaran aday olduğunu gördü ve menuniyeti gülen yüzüne vurdu .

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir