HEM ONURLU , HEM YÜREKLİLER ..

Akyazı Büyük Birlik Partisi Belediye Başkan adayı Naim Yolcu ve meclis üyeleri , basın karşısında ,onurlu ve bir okadar da yürekli duruş sergilediler .

Naim Yolcu ve ekibi’ nin başını çekn Dr , Levent Serdar ve Dr Yaşar Yılmaz’ın oğlu ,M . Can Yılmaz bir birinden karekterli ve liyakatlı genç kadro , orta mahalle de bulunan balıkçı Hüseyin tesislerinde basınla kahvaltılı toplantıda buluştular .

BBP Belediye Başkan adayı Naim Yolcu , genç arkadaşlarımızla , kıt imkanlarla sizlerle buluştuk , basın mensupları bizleride tanısın ve bizler Akyazı için neler düşünüyoruz öğrensin istedik .Akyazı ‘lılar bizi destekler ve oy verirse ne kaybeder sorusu soruyoruz , Halkımız hiç bir kaybımız olmaz diyor . genciz, enerjimiz var, genç kadromuzla Akyazı hayalimiz var diyen Naim Yolcu ,Akyazı ‘lılar müsterih olsun , bizim birikimimiz Akyazı halkına yeter dedi.

BBP Akyazı Belediyesi meclis üyesi adayı genç diş hekimi Levent Serdar ise konuşmasında , kazanmak , kaybetmek korkumuz yok . Ateşe atılan Peygamberin ateşini söndürmek için yarışan karınca olmak’ ta bize yeter . Akyazı ‘lılar kimseye vefa borcu olmayan bu genç kadroya destek vermeleri halinde , bir tek vefa borcumuz halkımıza olacak , onlar için gece gündüz çalışacağız dedi.  Genç meclis üyelerinin Akyazı düşünceleri , kahvaltıya katılan çok sayıda basın mensubunun ilgi ile dinlemesine vesile oldu .

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir