NAİM YOLCU , KUMKÖPRÜ’ DEN SES YÜKSELTTİ .

 

 

Akyazı yerel seçimlere mahalle buluşmaları ile devam ediyor . Belediye Başkan adayları halk ile dertleşme sürecinde , ilginç ortamlar oluşmaya başladı .

Akyazı BBP Belediye Başkan adayı Naim Yolcu ve meclis üyeleri , Kumköprü mahallelilerle buluştu , buluşma , karşılama çok güzel bir atmosferde gerçekleşti .

Akyazı Kumköprü muhtarı Adil Öz ve Nihat Ay ile mahalle sakinleri kalabalık gurup , Naim Yolcu’ yu dinledi ve misafir ettiler .

Akyazı Kumköprü mahallesinde BBP Belediye Başkanı Naim Yolcu akıcı konuşması ile dinleyenleri ikna edici bilgi yüklü cümleler , ilginç diyalog sebebi  oldu .

Naim Yolcu  Kumkuörü mahalleside , ak Parti Belediye Başkan adayı Bilal Soykan’ ın üç yıl hizmet etmeyeceğim, amatör spor’ a destek azaltacağım söylemlerini dile getirdi , yanlış bir bakış açısı dedi. Yolcu bizler , bu genç kadroya el verirseniz , üç yıl değil , hemen hizmete başlayacağız , çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için amatör spor’ un her dalına destek olacağız dedi. Bu sözleri sarf ederken Mahalle imamı olduğu öğrenilen şahıs , üç yıl hizmet etmeyecem diyen Soykan doğru söylüyor , para yok nasıl hizmet etsin diyor , halk başının çaresine baksın , hizmet beklemesin dedi. Bu cümleleri sar eden İmama , Kumköprülüler tepki gösterdi , nedemek , üç yıl hizmet yok , nedemek parayok , iyi ozaman gelen borcu seksenden , yüz altmışa çıkarsın , yok böyle dünya dediler , İmamın poltikaya taraf görüntüsü , tepkileri arttırdı . İmam söylediğine pişman oldu .

Akyazı , Kumköprü Mahallesi , BBP Belediye Başkan adayı Naim Yolcu buluşması , bir ilginç gelişmeye de sahne oldu . Naim Yolcu’yu dinleyen Kumköprülüler , artık Partiye ambleme oy yok , adayı , fikirlere , projelere oy var dediler, bu cümle Akyazı ‘ da duyulan ilk değişik bakış açısı cümlesi oldu .

Akyazı Kumköprü Mahallesi Naim Yolcu buluşmasına , Adapazar İlçesi BBP Belediye Başkan adayı Eray Yeşilçimen de meclis üyeleri ile katıldı .

Akyazı BBP belediye Başkan adayı Naim Yolcu , proğram sonrası , Kumköprü gençleri ile bilardo oynadı

 

 

.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir