AKYAZI KALKINMAYA HAZIR MI ? ?

 

 

Akyazı yerel seçimlere , Belediye Başkan adaylarının yön tayini eşliğinde ilerliyor .

Akyazı yerel seçimlerine , Belediye Başkan adaylarının gelişmişlik , kalkınmışlık söylemleri imza atıyor .

Akyazı seçmenleri , geri kalmışlığa itiraz edercesine , kalkınma projeleri açıklayan adaylara itibarı her geçen gün artıyor .

Akyazı iyi Parti Belediye Başkan adayı Adem Güner , kalkınan Akyazı ‘ ya Akyazılılar hazır olsun sesi verdi.

Adem Güner açıkladığı projeler ile , Akyazı’lıların dikkatle takip ettiği , Belediye Başkan adayı oldu .

İyi Parti Akyazı Belediye Başkan adayı Adem Güner ,Akyazı kalkınmaya hazırmı sorusu sordu , Kendisinin seçilmesi halinde kalkınan Akyazı’ nın şartları ortaya çıktı .

Akyazı Fakülte binası yapılacak , Fakülte binası yapımı için , Akyazı Belediye bütçesine ihtiyacım yok .

Aykyazı Mobilyacılar fuar alanı kazanacak . Akyazı’ lı mobilya ustaları güzel eserlerini bu fuar alanında kendi iş yerlerinde sergileyen , büyük iş merkezi sahibi olacak . Akyazı Mobilya fuarı yapımı için , Akyazı Belediyesi bütçesine ihtiyacım yok .

Adem Güner bu açıklamaları ile , Akyazı’ nın göç alan bir yerlişim alanı olacağını müjdeliyor . Göç alan Ayazı insan sayısı artması anlamı taşıyor , buna bağlı olarak Akyazı ‘ nın ekonomik kalkınması , kendiliğinden gerçekleşiyor .

Akyazı göç alırasa ,  bakkal kazanacak , şoför kazanacak , berber kazanacak , kasap ve diğer iş kalemi esnafın kazancı büyüyecek .

Akyazı göç alırsa, ev sahiğleri kracı bulacak , mütahitler daire satışı patlaması yaşayacak . Bu yaşanması muhtemel gelişmelere Akyazı’ lılar misafir perverliğini gösteren , kucaklayan insanlar topluluğu olduğunu göstermeli ve bu özelliklere sahip olmaya şimdiden hazırlanmalı .

kyazı fakültesi üç bin öğrenci kapasiteli olarak tasarlanacak  . Bu sayı Akyazı’ nın nufusunun artmasına vesile olacak . Yapılacak fakülte binası açıldığında , fakülte pr, Dr, Öğretim görevlisi, derken ,Akyazı’ ya yerleşecek bir çok kültürlü İnsan , Akyazı kütürünü oluşturan , önderler olacak , bunların ihtiyaçları , Akyazı esnafının kazancının katlanmasına vesile olacak . Akyazı kalkınmaya hazır mı ? Sorusunun detayı ise , Akyazı mobilya üreten Türkiye ‘ ye pazarlayan güçlü bir merkez olacak  bu gelime Akyazı’ nın ekonomik ve göç büyümesine vesile olacak . Her insan Akyazı ekonomisinin lokomotifi olacağı düşünülür ise , Akyazı esnafı iş adamı , gelişen Akyazı’ nın ekonomik payından faydalanacak ve , evlere ek gelirler girerek , Akyazı’lı yüksek yaşam kalitesi imkanı kazanacak .

Akyazı iyi Parti Belediye Başkan adayı Adem Güner ben öyle yirmi yıl istemiyorum , bu söylediklerimi beş yıl içerisinde gerçekleştireceğim , Akyazı’ nın kalkınma hamlesinin önündeki fitili ateşleyeceğim . Zor değil bu gelişmenin lokomotifi Akyazı belediyesi bütçesi olmayacak, Akyazı halkının malı olan , görülmeyen, kalkınmayı planlayamayanların görmediği imkanları ile olacak . Bu gerçekler tüm sonuçları ile yakında Akyazı Halkına açıklanacak diyen Adem Güner , tekrar söylüyorum , Akyazı kalkınmaya hazırmı dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir