YOLCU ‘ DAN AÇIKLAMA BEKLİYORUZ .

 

 

Akyazı gazetecileri olarak , Yaşar Durmuş, akyazisesi.com adına , Ömer Dere akyazi havadis haber siteleri adına , BBP Akyazı Belediye Başkan adayı Naim Yolcu ‘ yu seçim ofisinde ziyaret ettiler . Gazetecilerle Yolcu ‘ nun sohpeti , ,Seçilmesi halinde hemen hizmet sözü üzerene gelişti .

BBP Akyazı Belediye Başkan adayı ,Akyazı’ da terminal yok , yapacağım demeye bir Akyazı ‘lı olarak utanıyorum , şimdiye kadar neden yapılmadı , şaşkınız , ancak bu ayıbı ortadan kaldıracağım . Bir büyük ilçenin nasıl hayvan kesim merkezi ve canlı hayvan pazarı olmaz, ayıp değil mi ? Akyazı ‘ya hizmet konuşamıyoruz, ayıpları ortadan kaldırmak gibi bir zorunluluk var, bu zorunlulukları yok etmek , Akyazı’ ya hizmet gibi algılanıyoror, hayır bu ihtiyaçları geç te olsa gündemden kaldırmak , bana nasip olursa göreceksiniz , sorunlar bir bir ortadan kalkacak . Belediyenin mali durumu bu söylediklerinin hayata geçirilmesinin zorluğunu soran basın mensuplarına Yolcu , hiç bir zorluğu gözümüz de büyütmüyoruz , bekleyin bu mali zorluğu da , nasıl aşacağımızı göreceksiniz dedi.

Akyazı’ lı gazeteciler BBP Belediye Başkan adayı Naim Yolcu ‘ ya mali tedbirlerini nezaman açıklayacaksın çağrısı yaptılar .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir