3 , YIL ,, BAĞLASALAR DURDURAMAZLAR ..

 

 

Akyazı Ak Parti teşkilatı , seçim çalışmaları kapsamında , Alaağaç proğramında büyük topluluk ile karşılandı .

Akyazı Belediye Başkan adayı Bilal Soykan 20 , nin üzerinde araç konvoyu ile Alaağaca giriş yaptı .

Soykan Alaağaç halkı buluşmasına , Akyazı Ak Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem ve MHP İlçe Başkanı Ali Dertli , tüm belediye meclis üyesi adayları , parti yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı .

Alaağaç muhtarı ve aynı zaman da muhtar adayı Ali Yalçın ‘ın karşılayıp ağırladığı Ak Parti heyeti , Alaağaç ta moral depoladı . Allaağaçlıların katılım yüksekliği, Ak Parti’ ye olan desteğin bitmediği anlamını taşıdı .

Allağaç’ lılar ile Akyazı Ak Parti Belediye Başkan adayı Bilal Soykan buluşmasında , İlçe Başkanı Mesut Ekrem , yaptığı konuşmada , yerel seçime gittiğimizi zannemeyin , bu seçim çok önemli diyerek , Beka vurgulu konuşma yaptı .

Akyazı Ak Parti Belediye Başkan adayı , Bilal Soykan kısa nvetanlaşılır dil ile yaptığı konuşmada, benim sözümü yanlış yerlere çektiler diyerek , diğer Belediye Başkan adayları olan , İYİ Parti Adem Güner , BBP Belediye Başkan adayı Naim Yolcu’ yaisim vermeden gönderme yaptı .

Bilal Soykan şartlar gereği üç yıl hizmet yapmama sözünün halka anlatılmasına cevaben şu açıklamayı yaptı . Ülke ve Belediye şartlarını bilerek konuştum , ancak yanlış yerlere çekildiğini gördüm . Burdan söylüyorum , beni üç yıl bağlasanız , durduramazsınız dedi.

Akyazı Ak Parti Belediye Başkan adayı Bilal Soykan , Akyazımızın terminalini yapacağız, Yahyalı , sanayi bağlantı yolu duble olarak yapacağız, bu yolun karacasu devamı , karacasu düzenlemesi , küçücek caddesine bağlanması gerçekleşecek, şehir içi trafiği rahatlatacağız . Bizmer İlçemizin mezbahanesini yapacağız, bizler ilçemizin hayvan pazarını yapacağız diyen Soykan , bu projeleri hemen , ancak tüm yol sıkıntısı olan ilçe halkımızın asfatl sorununu da beş yıl tamamlanmadan bitireceğiz dedi.

Akyazı Ak Parti Belediye Başkan adayı Bilal Soykan , konuşmasının sonrasında meclis üyesi adaylarını halk  tanıtmak için söz verdi, tüm meclis üyelri kendini tanıttı alkış aldı , Naci Çavdar , İlçe Başkanlarının , Belediye Başkanının ardından rencide edici konuşma yaptı , alkış alamadı , Çavdar konuşması ile Mesut Ekremi aslında küçük düşürdü .

alaağaç muhtarı ise güzel bir hoş geldiniz konuşması sonrası , ziyeret için teşekkür konuşmasını da güzel yaptı , Ak Parti konvoyu müsade alıpı , Karaçallık mahallesine hareket ettiler .

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir