ADEM GÜNER AMATÖR SPORUN ELİNİ BIRAKMAYACAĞIM .

 

 

Akyazı İyi Parti Belediye Başkan adayı Adem Güner belediye meclis üyeleri ile birlikte , İlçe de faal durum da olan amatör futbol kulüp Başkan ve yöneticileri ile yemekli toplantıda bir araya geldiler .

Adem Güner amatör spor yöneticilerine bu Milletin çocukları kötü alışkanlık sahibi olmasın diye sahip çıkıyorsunuz , zorluklarınızı biliyoruz , siz amatör kulüp Başkan ve yöneticileri olmasa , gençlerle kim ilgilenecek , uğraşlarınız için sizlere teşekkür ediyorum .

Akyazı iyi Parti Belediye Başkan adayı olarak , Belediye Başkanı Seçildiğim taktir de , spor ve sporcunun elini hiç bırakmayacağım . Belediye Başkan yardımcısı olarak Rahmi Aktürk’ ü futbol adamı olarak biliyorum , tecrübelerinin sizlerle paylaşılması , belediye desteğinin devamlı sizlerle olması için , Rahmi Aktürk ‘ün sporla sorumlu başkan yardımcısı olacağını şimdiden söylüyorum diyerek sözü Rahmi Aktürk ‘ e bıraktı .

Akyazı iyi Parti Belediye meclis üyesi Rahmi Aktürk , spora siyaset karıştırılmasına karşıyım . Tüm çocuklar biz Akyazı halkının çocuklarıdır , partileri bizleri ilgilendirmez , bizler spor yapacağız, sporcu ve spor adamı yetiştireceğiz dedi.

Adem Güner ile buluşan kulüp Başkanları sohpet bölümünde bu akşam bu toplantıya katılmayan kulüp Başkanları korkak dırlar , onlardan spor adamı olmaz, çünki çocuklara cesareti aşılaması gereken kulüp başkanlarıdır, futbolun ana omurgası cesarettir, futbolcu cesaretli olmalı o öz güven ile futbolunu oynama cesareti kendinde bulması halinde spor yapılır, sporcu olunur, spor adamı olunur . Spor’un sorunlarının tartışıldığı bu toplantıya katılma cesareti gösteremeyen kulüp başkanlarımı yadırgıyorum dediler .

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir