ADEM GÜNER ‘ İN KAYNAKLI KONUŞMASI ,İLGİ ÇEKİYOR ..

 

 

Akyazı iyi Parti Belediye Başkan adayı Adem Güner , yaptığı açıklamalar ile , Ak Partililerin pürdikkat takip ettiği , Başkan adayı oldu .

Adem Güner İyi Parti Belediye Başkan adayı olarak , Ak Parti Belediye Başkan adayı Bilal Soykan ‘a üç yıl hizmet etmeyeceksen neden , Akyazı Belediye Başkan adayı oldun sorusunu soran , ilk Belediye Başkan adayı idi.

Akyazı Ak Parti belediye Başkan adayı Bilal Soykan ‘ın üç yıl cümlesine hedief alan Adem Güner , Belediye Başkanı seçilmesi halinde , hemen yapacağı ileri açıklamış , bu hizmetlerinden dolayı , Akyazı belediye bütçesinden tek kuruş çıkmayacak dedi.

İyi Parti Belediye Başkan adayı Adem Güner , Akyazı ‘ yı marmaranın yıldızı yapacağım , Akyazı mobilya üreticilerine , mobilya fuar alanı hazırlayacağım diyerek esnafın heyecanının tavan yapmasını sağladı .

Akyazı Ağaç işleri odası Başkanı Turhan Gürel , Adem Güner ‘in bu projesini takibe aldı ve mobilyacı , ağaç işletmecisi böyle bir hizmet arzuluyor diye eşine dostuna söylemeye başladı .

Akyazı ‘ nın duyayen gazetecisi Yaşar Durmuş , Adem Güner ‘ in fakülte binası yapacağım , Akyazı mobilya sektörünün öncü merkezi yapacağım diyor , güzel söylüyor , ancak nasıl ve nereye yapacağını söylemiyor yazısına konu da oldu .

Akyazı İyi Parti Belediye Başkan adayı Adem  Güner fakülte binasını nasıl yapacağını net açıklamadı ancak , mobilya fuar alanı hakkında doyurucu açıklama yaptı .

Mobilya ve ağaçişleri odası Başkanı ile görüştüğünü , Adem Güner kahve konuşmasında söyledi . Bu kahve konuşmasında , halka hitap ederken Adem Güner Akyazı ‘ da düşündüğü mobilya fuar merkezini D_100 kara yolu üzeri , eski E_ 5 kara yolu güzergahnı açıkladı . Bu fikir evet Akyazı esnafının Türkiye ile buluşacağı adres olarak kabul gören fikir oldu .

İyi Parti Belediye Başkan adayı Adem Güner , ağaç işleri odası Başkanı Turhan Gürel ile yaptığı konuşmada, oda olarak size Ankara yolu üzerinde 80 dönüm arsa tahsis etsem , Akyazı esnafına iş yeri ve fuar düzenlenecek bir roje gerçekleştirirmisiniz dedim , oda başkanı bana beş yıl ben böyle bir teklifle dolaştım yüzüme bakan olmadı , yaparız, Akyazı’yı marmarının değil Türkiyenin , mobilya ve ağaç üzerine yıldızı yapar , sizlerinde hizmetlerini esnafımıza anlatırız dedi. Güner bu açıklaması ile , koskoca , devasa bir hizmeti , belediye bütçesine muhtaç etmeden nasıl yapacağını açıklamış oldu .

iyi parti Belediye Başkan adayı Adem Güner mezbahane , hayvan pazarı , Büyük şehir yapacak dedi , ancak Sakarya Büyük Şehir Belediyesi , Türkiye ‘ de en borçlu üçüncü belediye gerçeği , bu projenin gerçekleşme imkanını , sıfır olasılık olarak ortaya çıkardı .

Akyazı iyi Parti Belediye Başkan adayı Adem Güner , üç bin öğrenci kapasiteli fakülte binasının nasıl yapılacağını daha açıklamadı , beklenti devam etmekte .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir