CİHAN KOLİP , AKYAZI ‘ YI ÇOK ÖNEMSİYOR .

 

 

İyi Parti Sakarya Büyük Şehir Belediye Başkan adayı Cihan Kolip , Akyazı Belediye Başkan adayı Adem Güner ile , Akyazı esnaf ziyaretlerini sık sık yapıyor .

Akyazı Madeni sanatkarlar odası Başkanı Sezgin Durmuş ve yönetimini , oda bürosunda ziyaret eden , Sakarya Büyük Şehir Belediye Başkan adayı Cihan Kolip , Akyazı ‘ da STK ‘ lar çok kuvvetli , bu da Halkın yerinden yönetime verdiği önemi işaret eder .

Akyazı , Sakarya siyasetine çok kez önemli adımlar attırmış , çok kez de siyasi önderler üretmiş , ender , hemde büyük bir ilçe , ben Akyazı’yı önemsiyorum , Akyazı’ lılarla omuz , omuza Sakarya siyasetini yeniden dizay edeceğiz, hizmetler eşit orantılı olarak yapılacak . Akyazı övey evlat muamelesi gördü , artık Adem Güner var , Cihan Kolip var, cesur yürekler Akyazı ‘ da ,Akyazı ‘lılar övey evlat muamelesi değil , evin reisi muamelesi görecek dedi .

Akyazı iyi Parti Belediye Başkan adayı Adem Güner ise, Büyük Şehir Belediye Başkanımız Cihan Kolip ile , el ele verme fırsatı verir ise seçmenlerimiz , Sakarya , Marmaranın kabul ile olacak , Akyazı trizimde , Yayla şenlikleri ile ön planda olacak dedi .

Akyazı Madeni sanatkarlar odası Başkanı Sezgin Durmuş ve yönetimi , Belediye seçimleri halkımıza hayırlı olsun , allah sizlerin yardımcısı olsun diyerek ziyaret için teşekkür ettiler .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir