ŞAŞIRDIM ! YAPACAK BİR ŞEYİM YOK TU . . .

 

 

Akyazı Ak Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem , akyazisesi.com , haber sitesi editörü Yaşar Durmuş ‘un köşe yazısına istinaden açıklama da bulundu .

Ak Parti Akyazı İlçe Başkanı Mesut Ekrem ‘ in açıklaması , toplum hassasiyetine verdiği önem .

Akyazisesi.com haber sitesi editörü Yaşar Durmuş yazdığı yazıda , yerel seçimler de belediye Başkan adaylarının halka ulaşması engelleniyor , baskı yapılyor içerikli yazıya cevap Mesut Ekrem ‘ den geldi .

Ak Parti Akyazı Ak Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem ve gazeteci Yaşar Durmuş arasında telefon görüşmesi yapıldı . Bu görüşmede Mesut Ekrem ilginç bilgi verdi.

Mesut Ekrem konuşmasında Milli iradeye ( Halka) baskıyı kabul etmedik , etmeyeceğiz de , Ak Parti kadroları baskı kabul etmezdedi.

Ekrem , Akyazı ‘ da seçim boyu uyulacak kurallara , seçim kurulu başkanı ve üyeleri karar verdi.

Akyazı ‘ da miting alanı olarak belirlenen tek yerin , şehir dışında alan oluşuna şaşırdım . Ancak seçim kurulunda Ak Parti’ nin temsilcisinin olduğu gibi , tüm siyasi partilerin temsilcileri de var . Bu seçim kurulu , seçim kurulu başkanı ile ortak aldıkları karar ile oluşan ortam dır . Muhalefet kabul etmiş , bana bir şey söylemek düşmedi , İktidar partisi olarak yapacak bir şeyimiz yok ,alınan ortak karara biz de uyduk , baskı söz konusu değil dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir