SOYKAN YARDIM ELİNİ UZATTI .

 

 

Akyazı Ak Parti Belediye Başkan adayı Bilal Soykan Ömercikler mahallesi , toki evleri site sakinleri ile buluştu .

Yerel seçimlerden dolayı , Halka er alanda dokunmaya çalışan Bilal Soykan sanki belediye başkanı imiş gibi , halkın sorunlarına cevap vermeye çalışıyor .

Ak Parti Belediye Başkan adayı Bilal Soykan ve halk buluşmalarına , Sakarya Milletvekili Çiğdem Atabek’ te katıldı . Ak Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem ve MHP İlçe Başkanı Ali Dertli ‘nin de hazır olduğu toki buluşmasında meclis üyelerinin çoğunun katılmamış olması gözlerden kaçmadı . Eski meclis üyeleri ,şimdi tekrar meclis üyesi adayı olanların hemen hemen tamamının katılmadığı toki buluşmasında, onların döneminin hesabını Bilal Soykan , İlçe Başkanları Mesut Ekrem ve Ali Dertli halka vermeye çalıştı .

Sakarya Milletvekili Çiğdem Atabek , geçmiş beş yıl yapılamayan ve sizi bir daha nerede bulacağız diyerek sorular sorular karşısında şaşırdı , toplantım var diyerek buluşma alanından ayrıldı . Geçmiş dönemin zorlu sorularının muhatabı olarak Bilal Soykan ve Mesut Erkem halkile baş başa bırakıldı .

Akyazı Ak Parti Belediye Başkan adayı Bilal Soykan toki seçmenlerinin gönlünü almayı başardı , sert sorular sohpet atmosferine girdi. Bir yaşlı kadın soykanla buluştu , ünüversite okuyan çoçuğuna burs istedi . Soykan Belediye olarak burs veremiyoruz anacım , ancak ben sana yardım edeceğim deyince, yaşlı kadın sevindi , Allah sizi mahçup etmesin dedi.

Toki mahallesi buluşmasında Ömercikler mahalle muhtarı Ömer Bozkurt , Ak Parti kadrosuyla yakından ilgilendi  , buluşmada, seçmenleri sakinleştirecek konuşmayı Mesut ekrem ile Ali Dertli yaptı . İsteklerine olumlu cevap alan toki sakinleri mutlu oldular, .

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir