SOYKAN ESNAF SOFRASI , BİZİM SOFRAMIZ .

 

 

Akyazı Ak Parti Belediye Başkan adayı Bilal Soykan , İlçe Başkanı Mesut Ekrem tutmadıkları el , ulaşmadıkları İnsan bizim değil diyerek , seçim çalışmalarında halk buluşmaları amansız devam ediyor .

Bilal Soykan ve Mesut Ekrem , Akyazı Kapalı pazar yeri esnaf ziyaretlerin de bulundu . Bu ziyarette esnaf oda Başkanları İsmet Öztürk ve Hüseyin Kaliç , Soykan ve Ekrem ‘ e ev sahipliği yaptı .

Bilal Soykan Ve Mesut Ekrem bütün pazarcı esnafını tek tek dolaştı , tokalaştı , mahallinde pazarcı esnafın dertlerini dinledi. Esnaf kökenli Meclis Üyeleri Mehmet Öztürk ve Mustafa Birinci ‘ de Soykan ve Ekrem ‘ e eşlik ettiler, sorunları esnaf olarak takip edeceklerinin sözlerini verdiler .

Akyazı Bakkallar Bayiler odası Başkanı Hüseyin kaliç ve Konfeksiyoncular odası Başkanı İsmet Öztürk Soykan ve Ekremle gelenlere esnaf sofrası kurdular , ufak atıştırmalar, içilen çaylar dertleşmenin fırastı oldu . Bilal Soykan Ve Mesut Ekrem bizlerde esnafız , böyle sofraları bilerde kurduk , bu sofralar bizim sofralardır diyerek gezilerini sonlandırdılar . Oda Başkanları Öztürk ve Kaliç ziyaret için Ak Parti kadrosuna teşekkür ettiler .

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir