HORONU BİRLİKTE OYNAYACAĞIZ . .

 

 

Akyazı iyi Parti Belediye Başkan adayı Adem Güner , iddialı ve bir okadarda gerekli projeleri ile gündemin , önemli lideri olmayı başarıyor .

İyi Parti Belediye Başkan adayı , Akyazı yerli turizim bakımından , Marmara bölgesinde aranıp’ ta bulunamayan , Allah vergisi doğal güzelliklerin olduğu bir şehir . Bu şehir Belediye ce desteklenir proğramlı ve projeli hamleler üretirse, Akyazı İnsanların geldiği , günlük gezilerini ,streslerini attığı önemli merkez olur .

Akyazı ‘ da Sutan Pınarı , Acelle yayla ,Çiğdem yaylası kadırga şenlikleri yapılan ve çok ta güzel atmosferin oluştuğu , yayla şenlikleri bir iki müdahale ile , yerli turizmin kalbi olacak yerler olur . Bu organisasyonllar projesyonel  lelerce yoğrulursa, yerli turizim hareketinden , dolmuşçu ,’çu, gıda satıcısı kazanacak , dolayısı ile Akyazı esnafı evine para görtürecek ek , atmosferler sahibi olacak . Göreceksiniz , Kadırga şenliklerinde birlikte horon tepeceğiz , göreceksiniz , yaylalarımız da yöresel yemekler , yöresel kıyafetler satan stantlar olacak ,. Göreceksiniz Belediye olarak yaylalarımız da kamp alanları kuracağız, Belediye olarak su , ve VC seyyarlar göze çarpacak , düzen için , güzel atmosfer oluşması için , güvenlik güçleri ve zabıtalarımız birlik te çalışacak .

Yaylar şenlikleri üç gün veya bir haftalık proğramlar olarak tasarlanacak . Yayla şenlikleri yapan derneklerimiz ve muhtarlarımızla birlikte , daha güzel nasıl olur konuşulup kararlar alınıp, yürürlüğe konulacak . Çevre illerden gelen yerli turistlerimize kalacak seyyar , evler yapılacak , bu evler kira karşılığı olacak , kalacaklar konaklama sorunu yaşamayacak , su ve vc sıkıntıları asla olmayacak . Belediye araçları Yayla şenlik günlerinde üceretis halkı , şenlik alanlarına taşıyacak , eve dönüşler tertipli olacak . Akyazı Bizimle kazanacak , muhlamayı birlikte yieceğiz , Horonu birlikte oynayacağız , Karadeniz yöresi sanatçılarının renk katacağı proğramlar, İstanbul , İzmit, Düzce, Sakarya , bilecik , Bursa ‘lıların gidiyoruz, kalacak yer sorunu yaşamıyoruz , fiatları uygun yöresel yemeklerle doyuyor , yicek sıkıntısı yaşanmıyor denecek . Yeterki siz isteyin , biz uygulayalım diyen Adem Güner , birlikte horon oynayacağımız günler yakın dedi .

İyi Parti Belediye Başkan adayı Adem Güner , Akballık yağlı güreşleri eskisi gibi üç gün olacak , Akyazı tüm TV Kanallarından yayınlanacak , Kaffkas kökenli halkımızın , Akballık buluşma günleri var , bu günler de de Akyazı belediyesi araçları ,ücretsiz ulaşım sağlayack , gelip kalmak isteyen kafkas kökenli vatandaşlarımızın misafirlerinin olduğu yağlı güreşler alanı müsait oraya da seyyar evler kuracağız , onlar da yöresel yemeklerini , kıyafetlerini görecek , almak isteyenler stantlarda istedikleri ürünlere ulaşacak , Akballık yağlı güreşleri alanı su , vc , sıkıtısının , elektirk sorununun olmadığı Türkiye ‘ nin tanıdığı ender , yerli turistlerin akın ettiği yer dir , ihmal edilmektedir . Bu Yağlı güreşlerimizin ihmaline müsade etmeyeceğiz , bölgenin muhtarları ile proğram ve proje dahilinde hazırlıklı olarak tüm konukların karşısında , Akyazı’lılar adına , misafir perverliği göstereceğiz , Akyazı kalkınacak , Akyazı gezilip görülen merkez olacak dedi.  Öğretirlerse , Kafkas oyununuda birlikte oynayacağız diyen Güner , birkere bize güvenin yeter dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir