SOYKAN BULUŞMALARI , KUCAKLAŞMAYA DÖNÜŞTÜ .

 

 

Akyazı Ak Parti belediye Başkan adayı Bilal Soykan , Ak Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem , MHP İlçe Başkanı Ali dertli ve meclis üyeleri ekibi , Akyazı’ da çıkmadıkları yokuş , çalmadıkları kapı kalmadı .

Ak Parti Belediye Başkan adayı Bilal Soykan uzak mahalle ziyaretlerini tamamladı , Akyazı Merkez seçmenle buluşmaları sıklaştırdı .

Ak Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem ve MHP İlçe Başkanı Ali Dertli önderliğinde garçekleşen ziyaretler de , Bilal Soyakn Fatih mahalle seçmenleri ile buluştu ,

Ali Dertli ve Mesut Ekrem bu yerel seçimlerin önemini analattıkları konuşmalarda, Ak Parti oy düşüşü yaşarsa, Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi yara alacak , tartışılmaya başlanacak diyerek , Akyazı’ lı seçmenlerden yüksek oy desteği istediler .

Ak Parti Belediye Başkan adayı Bilal Soykan konuşmasında tecrübeliyim , Belediyecilik benim işim , İlçemin sorunlarını biliyorum , , ihmal edildiğinizi de biliyorum , sabırlı olmanızı istiyor , bana ve ekibime güvenin diyorum . Göreceksiniz , İlçe terminali ,mezbahane, hayvan pazarı , asfaltsız mahalle kalmayacak diyerek , oylarınızı esirgemeyin dedi. Soykan artık buluşmalarını kucaklaşma noktasında da taşıdı .

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir