TEŞEKKÜRLER MESUT EKREM SANA .

Akyazı ak Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem ve teşkilatı ile birlikte Belediye Başkan adaylık yarışını kazandığı bilinen , ancak resmi açıklaması yapılmayan Bilal Soykan ve meclis üyelerine .

Bilal Soykan seçim çalışması boyu , tevazu demiş ve bu karekteri büyük bir farkla kazandığı Belediye Başkanlık yarışşında gösterdiği için hepsine teşekkür ediyorum , bir eski gazetci olarak .

Ak Partililer sevinmeyi hak ettiler, ancak seçim kaybı yaşayan , rakip Belediye Başkanlarının hissiyatını anladılar ve seçim konvoyu , lastik yakmayı , şımarıklık ve taşkınlık yapmayı uygun görmediler , konvoy yapılmadı , çok vakur bir duruş sergiledi , Mesut Ekrem önderliğinde tüm Ak Parti yetkilileri ve severleri , gönül den kucaklıyorum hepsini .

Akyazı yeni seçim sonrası Belediye meclis üyelik durumu ne oldu , Pazartesi günü öğrenip sizinle paylaşacağım .. Bu günden ilan ediyorum , iki yıl Bilal Soykan Başkanlığındaki ekibi eksik ,gedik diyerek eleştirmeyeceğim , iki yıl sonra , Akyazı’ nın geldiği konuma bakarak , eleştirilerimi sıralayacağım . Hayırlı olsun Bilal Soykan ‘ a Başkanlık , Hayırlı olsun Ak Parti ilçe Başkanlığına başarı , Hayırlı olsun yeniden belediye meclis üyesi seçielnlere , Hayırlı olsun tüm Akyazı’lılara .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir