ADEM GÜNER DEĞERLENDİRDİ .

31 Mart 2019 mahalle idareler seçimi yapılarak halkımız bir karar vermiştir. Bizler demokrasinin erdemliğine inanan insanlarız . Halkımızın verdiği kararı saygı ile karşılıyor ,kazanan başkanı ve meclis üyelerini tebrik ediyoruz .

Lakin burada ifade etmek istediğim bir iki konu bulunmaktadır.

Biz karşımıza mücadele edeceğimiz adayı olarak siyasi parti ilçe belediye başkan adaylarını bekler iken bu ilçe teşkilatları karşımıza siyasi parti liderlerini çıkarmışlardır. Ayrıca kendilerinde bu yeterliliği göremeyenlerin  böyle bir atraksiyona girmelerini halkımızın takdirine bırakıyorum.

Diğer bir konu hayatım boyunca Türk milleti ve Türk devletine olan sadakatinden bağlılığımdan fikir ve düşüncemden bir salise dahi taviz vermedim ve bundan sonrada vermem mümkün değildir. Lakin Türk milleti lafından alerji duyanların beni ve arkadaşlarımı terör örgütleri ile ilişkilendirilmesinden ötürü doğan kul hakkını, en alt kademeden en üst kademeye kadar olan herkese ahirete bıraktığımı da ifade etmek isterim .

Siyaset bir erdemlilik işidir.üç oy için iftira ,fitne ,fesat ve münafıklık alanı değildir.

Bu duygu ve düşünceler ile tekrar seçilen arkadaşları tebrik eder, beş yıl boyunca isterler ise her zaman yanlarında olacağımı ifade etmek isterim .

Son olarak sandıklara sahip çıkan, demokrasiye inanan, oy kullanan ve bizlere de güvenerek oy veren bütün vatandaşlarımıza teşekkür ,şükran ve saygılarımızı sunarım.

Allaha emanet olunuz Adem Güner

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir