OLMASI GEREKİYOR .

 

 

Akyazı ‘ lılar , Akyazı’ yı yönetecek yeni Belediye ekibini belirledi .

Bialal Soykan ve meclis üyeleri , Akyazı’ yı yönetecek yeni kadro olarak belirlendi .

Artık , Akyazı’lıların beklentilerine cevap verecek kador , olması gerekeni yapacak ve de yapmalı .

Her Belediye Başkanı , Belediye de kendi ekibini  kurar , kurmuştur da, olması geekekn budur , olmuşturda,  kimse neden böyle oldu demedi , diyemezde, tabi olarak Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan ‘ da çalışma arkadaşlarını görevlendirecek .

Çaycısından , kapıcısına, müdüründen , Başkan vekilliklerine kadar değişim beklentisi dopaldır , olması da gerekir .

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan ‘ın yeni ekip kadrosu , fısıltıları kulağıma kadar geldi . Ben yakışr diyorum , olması gerekir diye de saygı duyuyorum , ,elmeği değil ama,  ünvanı , rahatı kaçacaklar saygı duymayacağını biliyorum , onların görüşünede saygı duyuyor, ama , belediye arzı endam yerideğil , aylığınızın gereği olarak , Biala Soykan Başkan olarak nerede görevlendirir ise orada çalışmak zorundasınız , yok diyorsanız , benim gibi sivil hayata atılacaksınız , kimse işinize karışmayacak .

Akyazı ‘ da edindiğim bilgiye göre, Mehmet Çakmak , Mehmet Öztürk , Furkan Çakıroğlu , Belediye Başkan vekilliklerine oturacak . MHP ‘liler bir Başkan vekilliği hak ettiler diye düşünüyor , olması gereken bu diyorum .

Akyazı belediyesinde Muhsabe müdürlüğüne Dursun Altıntaş , Fen İşleri Müdürlüğüne Kerem Curoğlu , İmar Müdürlüğüne Uğurkuş , Yazı İşleri  müdürlüğüne Selda Aksima, Park ve bahçeler müdürlüğüne orhan Benli gelecekdiye duyuyorum , olması gereken bu dur diyorum .

Akyazı belediyesi şirketi olan AK BELDE A:Ş Müdürlüğüne Feyzi Boragelecek diye duydum , olması gereken bu diyorum . Fevzi Bora muhasebeci , dir , hemde Akyazı’ da Ak Parti İlçe Başkanlık döneminde hiç bir şaibeye bulaşmamış kişi olduğu için olması gerekeri diye düşünüyorum ..!

Akyazı belediyesiAk belde A:Ş bünyesine geçirilen ,YILDIZ konutları hakkında bilgi bekliyorum , bu yazım eleştirim değil takibim olduğunun bilinmesini istiyorum . Ak Belde A:Ş ‘nin araçlarının ipotek edilipm  , Cuma günü bankalardan kredi çeildimi , çekildi ise bu para ne oldu onuda takip ediyorum açıklama bekliyorum .Akyazı belediye Başkanı Bilal Soykan ödenemeyen , Ak Belede A: Ş işçi aylıklarını ne yapacak merak ediyorum . İşçi tasarrufu yapılmaz ise , çalışan kardeşlerim her ay aylık alamadan , alacaklı durumda kalır , belediyenin ödeme zorunluluğu kat be kat artarsa, sorun çözümsüzlük kazanır , aylık ödenemeyen şçiler çok zor duruma düşer , bence  Ak Belde A:ş de aylık alamayan fazla işçiler var ise onlara , fabirkalrda, veya başka alanlarda iş bulunmalı , Belediye bu konuda yardımcı olmalı ,  maduriyet artımı engellenmeli . İş bulanlar diğer işlere yönlendirilmeli , bulamayanları iş bulunmalı . Sokakta gezerek haram parayı , helal diye belediyeden aylık alımlarının önü kesilmeli  , olması gerekekn olmalı , radikal kararlar alınlası zorunlu .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir