ÜNAL GÜNDÜZ MÜ . ! ÇOK GÜZEL OLUR ! !

 

 

Bursa Tapu kadostra bölge müdüryardımcısı Ünal Gündüz ile ilgili söylentiler var !

Ünal Gündüz eski Akyazı Belediye Başkan yardımcısı idi  . Kendisi projeci , liyakatlı ve bir okadar da iş takipçisi olarak , Akyazı’ da bilinir ve sevilir .

Akyazı Belediye Başkan yardımcılığından ayrılıp , Bursa tapu kadostra bölge müdür yardımcılık görevine atanınca, Akyazı’ dan ayrıldı , Bursa ‘ da göreve başladı . Onun ayrılışı , Akyazı için büyük kayıp olarak yorumlandı , basında , Akyazı’ dan kayan Yıldız haberleri çıktı .

Akyazı ‘ dan Bursa’ ya Ünal Gündüz ‘ e hayırlı olsun ziyaretleri çok yüksek oldu , tabiri caiz ise , Akyazı’ lılar Bursa’ ya kın etti . Hayırlı olsun ziyareti için Bursa’ ya Ünal Gündüzü’ ün yanına gidenler döneüşte hatıra olarak , Tapu kadostra görevlileri , Ünal Bey ne kadar çok seviliyor muş , gelen , giden bitmedi diyenleri duymuş ve Akyazı’ da dostlarına anlatılan konu olmuştu .

Akyazı Belediye Başkanı Bailal Soykan seçildikten sonra , ekipleşme çalışmalarına hız verdi . Bilal Soykan ‘ın Belediye Başkan yardımcılığına tek rar Ünal Gündüz gelecek söylentileri , çok güzel olur yorumları ile karşılık buldu .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir