BAK , DEMEDİ DEME . . !

 

 

Yerel seçimler sonrası , Akyazı Belediyesinde güzel denecek kararlar duyulmaya başlandı . İşinde başarılı , alan el değil , veren eller görevlendirildi , görünen odurki kazanan biz Akyazı’lılar olacağız .

Bir beş sene zayi oldu .

Bir beş senen eleştirilen odağında , belediye Başkanı ve onun tasarrufları oldu . Onun tasarrufları her alanda tartışma konusu oldu , her alanda eleştirilecek hamleler onun ekibince oluşturuldu .

Eleştirilerden çekinmediler , basın bizi eleştiriyor , biz nerede hatayapıyoruz demeden , vay basın bize çamur atıyor düstüru ile savunma , dedikonu üretterek , olayların üzerini kapatma yolunu seçtiler .

Artık , Akyazı ‘ da yeni bir sayfa açıldı . Bu fırsat boşa çıkmamalı . Yeni sayfalar , Akyazı’lılar için güzellikler içeren hatıralarla dolmalı . Bunun başarıla bilmesi için temiz sayfaya, temiz kararlar işlenmek durumunda .

Akyazı yeni Belediye Başkanı Bilal Soykan geçmiş , Belediye Başkanın, hataları üzerine , hatalar ekleyerek yürümemeli . Bu hatalar , borçların üzerinin kapatılması manasında değil . Bilakis bir basın mensubu olarak , geçmişin hesabının sorulup sorulmadığının takipçisiyim . Yıldız konutları’ nın Akyazı halkına faturasını öğrenmek istiyorum .Araç kiralamaların boyutunu öğrenmek istiyorum . kaç fakire kaçev servisi yapıldığını öğrenmek istiyorum . Kaç ihtiyaç sahibine , kaç yemek paketi verildiğini öğrenmek istiyorum velhasıl , Akyazı Belediyesi , mazot ödemeyem zduruma nasıl düşürüldü öğrenmek istiyorum . Yiyenin yanına kar kalmadığını görmek istiyorum .

Bak , demedi deme , Akyazı belediye Başkanı Bilal Soykan ‘a Ak Parti üstlerinden , eskilerinden , eskiyi karıştırma , ödemeleri yap ,sözleri söylendiğini , telefonların geldiğini biliyorum .Kimlerin araya girdiğide ufaktan kulağıma gelmeye başladı . Değerlendiriyorum , doğruluğuna kanaat getirirsem , Soykan ‘a belediyeyi batıranları sıkıştırma , öde o borçları , yiyenlerin yanına kar kalsın diyenleri bu satırlardan tüm kamu oyuna açıklayacağım . Yine söylüyorum , Bak demedi deme, araya girmeyin diyorum . Çok dürüstseniz , çamura bulaşmamanızı tavisye ediyorum .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir