NASİHAT İSTEMİYORUZ . . !

 

 

Akyazı’ da müspet ortamlar oluşmasını bekliyorum .

Müspet ortamlar güvene dayanır . Karşılıklı güven varsa, sözler muteberdir , gerisi fasafiso der geçerim .

güven ortamı ‘ nın sorumlusu Belediye Başkanı Bilal Soykan dır . O nun tercihlerini bu güne kadar yerinde tercihler olarak gördüm , olumlu görüşlerimi değişik haberlerle siz okurlarımın duyurusuna sundum .

Akyazı Belediyesi ‘nin Yüz Milyon TL borcu var olduğu duyumları vardı .

Yeni Belediye Başkanı Bilal Soykan devir teslim yaptı ,bu borçlar ne oldu ?

Ben bir seçmen olarak merak ediyorum , bizlere hizmet adına Devlet tarafından gönderilen bütçe ( BEYTÜL MAL ) DURUMU HAKKINDA AÇIKLAMAYI BELEDİYE BAŞKANI BİLAL SOYKAN’ DAN BEKLİYORUM . .

AKYAZI BELEDİYESİ ŞİRKETİ OLAN AK BELDE aA.Ş 28,000,000 . tl borcu var mı ? Ak Belde A:Ş kasasında bulunması gerek 4,000,000 tl vardı ,yok oldu mu ? Belediye ve Ak Belde A:Ş üzerine kayıtlı tüm araçlar bankalara ipotekli mi ? Satılacak daire yoksa, Yıldız konutları için yapılan borçlar neden duruyor ?

Ak Belde A:Ş ‘ de birilerinin senedi var duyumu bu yazımı yazdırdı ! !

Ak Belde A:Ş için müfettiş geldi , yıldız konutlarında kalebodur ölçümü yapıoyr , sızıntısı bana hiç de inandırıcı gelmedi. Ört ,pas işlemi mi yapılıyor ?

Nasihat istemiyorum , sorularım net . .

Yıldız konutları daireleri satıldı ise , buna bağlı olarak yapılan borç neden duruyor ? bu gibi sorularım cevap bulmadan , Yıldız konutlarında inceleme yaptık  hiç birsıkıntı yok cümlesi söylenecekse, bu cümle bence nasihat cümlesi olacak , ört , pas işlemi tamamlanmış olacak . Bırakmayacağım  peşini , nasihat edenlere . Bu sorularımı , bir gün , Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan ile basın toplantısı adına buluşursam soracağım dan kimsenin şüphesi olmasın .

Birilerinin Ak Belde A.Ş de senedi var sızıntısı o simleride duydum , onlara da yakında sorularım olacak . Ancak şimdilik durumne toplantısını bekliyorum .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir