AKYAZI , VEREN ELLERİN GÜZELLİKLERİNİ YAŞAMAYA BAŞLADI .

 

 

Akyazı , Kızılay Başkanı iş adamı , Akyazı Belediye meclis üyesi Mustafa Birincioğlu , aldığı kararlarla , ilçenin sorunlarını ortadan kaldırdı .

Veren el , alan elden üstündür’ün ispatını , Kızılay Akyazı şubesi Başkanı Mustafa Birincioğlu , Akyazı’lılara yaşattı .

Devamlı veren el konumunda olan , yanında işçi  çalıştıracak potansiyel iş adamı olan Birincioğlu , Akyazı ,Yağcılar mahallesinde bulunan Kızılay arsasında güzel tasarrufta bulundu . Onun tasarrufu , yatırımcı sayeinde , Akyazı’da Milyon’u aşan yatırıma dönüştü .

Akyazı , Kızılay’ın Yağcılar mahallesinde bulunan arsa , 25 yıllığına yap işlet devret modeli ile yatırımcıya teslim edildi. Aylık yedi bin telede kira geliri elde edildi , iki yıl sonra kira geliri arttırımı yapılacak .

Bu güzel  kazanım Akyazı’ya yüzme havusu , çimösaha, açık ve kapalı düğün salonu olarak ;Akyazı’lıların kazanımı oldu . alan el kararrı , veren eller tarafından hayata geçirilse idi , Akyazı’ da komisyon adı altında avantalı işler haberleri ile çalkalanırdı . Veren el kararı olunca , Akyazı’ da hiç bir dedikodu çıkmadı , Akyazı verenleler güzelliklerini yaşamaya başladı .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir