MİĞDEM BULANDI : : !

 

 

İnsanların , bie ilkesi vardır . . .

İlkesizlik almış başını gidiyorsa, yüzsüze ,yüzsüz desen , suratına tükürsen ne yazar !

İlke gitmiş , toplum inacı olan dürüstlük şartları ortadan kalmış , kap , kaç politikaları alkışlanır konuma gelmiş . . Eğbe nedesek boş durumu oluşmuş !

Doğrular alt üst olmuş . .

Başına gelmeyen , ayıbın ne olduğunu unutmuş : . .

İğne kendine batan bağıran ortam , bana batarken sen duymadın , senin acını ben niye duyayım dercesine vurdum duymazlık almış baışını gitmişse ne ola ! ! ü

Çalıyor , ama ! Çalışıyor , var mı hakkatında hükmü ? Yok : .

Çalışacak , çalmayacak , Betül mala uzanan el olmayacak var mı ? Varsa , toplukm bu dürüstlere saf deme noktasında ise neyapacak dürüstler ! ! Mazallah : :

Çalıyor , ama ! ! Namaz kılıyor varmı ehemniyeti , yok hiç bir Hükmü , Hakkatında . . !

Neden tüm Ak Partili belediyeler borç batağında ?

EEE namaz kılyor , kurtaracakmı Hak katında _ Yok , Yok . .

Bakıyorum , hetim hakkı korur bunlar dediğimiz Ak Parti’ li tüm belediyeler battı . Yandı millet , yandı ! ! Kimin umurunda . Bak sen şu işe , Müslümanın ağzına yakışan lafmı bu , borçlu olduğunu bilmiyor mu ? Nedemek bu  . çalan çalıdı , sen görme , ört , örte bilirsen , örtemezsen sen yandın , çalanın yanına kar kaldı . . Varmı böyle bir Dünya , var işte . Müslüman kılıklıları dinlersen var . Müslümana bakarsan , Beytül maldan bir hırka tafanına geçirenin cenaze Namazı kılınmaz . . Nasıl Müslümansın sen ? Cenaze namazı kimişn kılınmaz ? Müslüman olmayanın . Peki Bilal Soykan borçları araştırmaz, götürenin yanına kalsın derse, kıldığı Namaz onu neder ? Dik dur Soykan , kuldan korkma, Allah vereceğin ağır hesabın , vericisi sen , sorucusu Allah olduğunu unutma . Ak Belde’ yi batıranı ver yargıya, Belediyeyi talan etmişlerse ver yargıya, sen hesap vereceğine , bal küpüne başını sokan , doymak bilmeyenler versin hesabını , Halk ve Hak senden yana olacak kararları al , korkma .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir