SOYKAN EL VERDİ .

 

 

Akyazı Belediyesi gözetiminde yapılan , Akballık yağlı güreileri ,yapımı için , Akyazisesi.com haber sitesi, bilgilendirme haberiyapmış , Belediye değil , spor ilçe müdürü Adem Altun bu Ata sporunu yaşatmak adına organize etmeli , ağa bulunur masraflar toplanır demiş ve göreve davet etmiştik .

Akyazı Spor İlçe Müdürü Adem Altun ile gazeteci Yaşar Durmuş , Belediye Konuralp çay bahçesinde tessdüf karşılaştı. Karşılaşmanın konusu , Akballık yağlı güreşleri oldu . Altun Belediye Başkanı Bilal Soykan ile görüştüğünü , Soykan’ın nakti yardım hariç hertürlü araç ve bakım desteğini vereceğini söyleyerek ,Altun’a başarabilrsen yanındayım diyerek destek olduğunu söyledi .

Akballık yağlı güreşlerinin yapımı için ayakta olduğunu , spor il müdürlüğü ile konuyu görüştüğünü , yağlı güreşlerin Akyazı’ da yapılması için çalışmalara başladıklarını söyledi .

Akyazı , Akballık yağlı güreşleri’nin Ağustoz ayında yapılmasının planlandığını belirten , spor ilçe Müdürü Adem Altun ,destalı bilgi Bayram sonrası basına duyurulacak dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir