BASIN , YOLCU !

 

 

Akyazı konuralp park sohpetin doyasıya yağıldığı ortamlara sahne oluyor .

Akyazı’lı duayen gazeteciler Yaşar Durmuş Ali Şanlı ve Kenan Certel , BBP İlçe Başkanı Naim Yolcu ve Sanayi dernek Başkanı Çetin Sarı buluşması , önemli konuların konuşulduğu , bazende gülüşülen hatıratların dile getirildiği sohpet oldu .

Büyü Birlik Partisi Akyazı İlçe Başkanı Naim Yolcu , belediyenin ekonomik durumundan dolayı , Türkiye’ ye mal olan Akballık yağlı güreşlerini bir süreliğine erteledi . Bu ertelemeye hak verebiliriz , ancak imkanı olan sponsor olunacak konumda olan varsa, Akballık yağlı güreşlerini organise etme imkanı olabilirmi sorusuna , basın mensupları tabiki güzel de olur cevabı verdiler .

Akballık mahalle muhtarı Rüstem Bilgi ‘nin bana geleceksiniz yazısına nediyorsunuz diyen Naim Yolcu’ ya basın mensupları haddini aşan bir ayıp yazı . Onay makamı muhtar değil , Akyazı’nın kaymakamı var , Belediye Başkanı var . Bu durum böyle diye Akballık mahalle muhtarı dışlansın demiyoruz , tabiki konuşularak sorunlar aşılsın , ancak Rüstem Bilgi’ ye o yazısı yakışmadı , çok ayıplara çekilecek bir cümle oldu . Akballık muhtarı neden ondan izin alınacakmış , sorusuna cevap versin , öğrenelim dediler .

Akyazı’lı duayen gazeteciler Yaşar Durmuş ,Ali Şanlı ve Kenan Certel Akballık yağlı güreşlerini yapmak isteyen varsa bizi tanıştır ,bir basın toplantısı ile buluştur dediler . Naim Yolcu bu cevaplar karşısında benim ramazan sonrası tüm basın mensupları ile buluşma planım var diyerek konuyu kapattı .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir