YANDI HA , YANDI . . .

 

 

Akyazı Belediyesi Mali durumu hakkında her geçen gün yeni bilgiler , fısıltı olarak kamu gündemine gelmekte .

Akyazı Belediyesi ve Belediye şirketi hakkında ekonomik veri bilgisi , değlizlerin nedenle büyük uçurumlar olduğunu düşündürmekte .

Akyazı Belediesi borç durumu hakkında duyum bilgi , Belediye Başkanı Bilal Soykan ve meclis üyeleri yandı ha , yandı dedirten derlemelere neden oldu .

Akyazı Belediyesi ve Belediye Şirketi olan Ak Belde A.Ş’ nin toplam borcu 260,000 000 TL Bu borç doğru ise Belediyenin beli doğrulmaz  !

Yıldız konutları asan sörcüsü kim ? , Asansörler meydanda yok ! Asansörler meydanda yok bilgisi doğru ise, asansör çekleri yüzünden Ak Belde A.Ş araçları naden hacz edildi ve yedi emine çekildi .

Akyazı belediye Başkanı Bilal Soykan bu borçlar baş etmesi zor . Derhal Belediyenin borç durumu hakkında Soykan Akyazı’lıları doğru bilgilendirmeli , halk suçluyu tanımalı . Yapılmaz ve borçlar açıklanmaz ise , Soykan birilerinde başarısız ilan edilecek , birilerince borçları biliyordu denerek , suçlamalar Soykan’a yönelip , Soykan günah sahibi gösterilip , Akyazı’da istenmeyen adam ilan edilecek . Bu durumu Soykan halkı arkasına alıp aşmanın yolunu seçmesi halinde , Halk Soykan ‘ın suçlu olmadığını , ödenmesi mümkün olmayan borcu , Soykan yapmadığını bilecek ve Soykan’ın suçlularca suçlanmasına inanmayan Halk , Soykan’ın yanında saf tutacağını Soykan görmeli tedbiri buna göre almalı .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir