AMAN , , ÇOK BEKLETME ERKEN GEL ! !

 

 

Vay be . .

Basın neymişsin sen !

Beş sene Akyazı ‘ da Belediye Başkanlığı yapan Hasan Akcan’ dan doğrudur , yanlıştır bir bilgi alamıyoruduk . .

Basınla kavga etmekten başka bir iş bilmeyen Hasan Akcan , Belediye Başkanlık makamı , ŞEHRUL EMİN makamı olduğunu unuttu , vay basın , oy basınan abşka bir şey bilmedi , her gün bir iftira kampanyaları serisi ile basına yüklenmekten boş boş zaman geçirdi . Basını yok edeyim derken , kendisi yok oldu .

Akyazı yerel basınını yok etmeye çalışan Hasan Akcan’ dan edinilen duyum bilgisi , Hasan Akcan basın toplantısı düzenleyecekmiş ? Peh , Peh ne günler basına muhtaç düştü . .

Demokrasi kaideleri içerisinde basınlı , basınsız toplantılar var dır , var olacaktır . Eski Belediye Başkanı Hasan Akcan belkide bize yanlış bilgi geldi basınsız toplantı yapacaktır . Öyle değilmi ama . .

Hoş eski belediye Başkanı Hasan Akcan görevli olduğu süre içerisinde de pek toplantı düzenlemedi . Zaten tüm eleştiriler , Hasan Akcan’a ulaşılamıyor üzerine yoğunluşı . hal böyle iken acaba hakikaten Hasan Akcan toplantı düzenlermi ? Bu toplantı basın toplantısı olurmu ? Olursa onun düzenleyeceği basın toplantısına hangi basın gider ‘ Hiç bir basın gitmez, gidecek olanlar basındeğil , muhabirlerin bazıları olur .

Eğer bir basınlı veya basınsız toplantı yapılırise , Basınlı toplantı olursa o toplantıya katılmayacağım . Sebepmi çok basit , uçma turnam şarkı dönemi bitti , ondan . . O toplantıya katılmayacağım , ancak eğer toplantı yapılırsa kulağım orada olacak . Bilinmedik bir arkadaşım benim adıma o toplantıyı takip edecek . Nedenmi ? Hemen söyleyeyim . . .

Belediye’ ye birilerin araya girmesi ile , seçimlerden sonra , yani Hasan Akcan Belediye Başkanlık görevini devretmek üzere ikin , Ak Belde A.Ş’ nin içilerine ödenmek üzere göderilen ( Devlet tarafından ) 2,5 Milyon TL : Eski Para ile 2,5 trilyon TL : ne oldu ? Nasıl buharlaştı ? İşçilere gönderilen aylık parası kimlerin cebine gitti , işçi evine bu yüzdek ekmek götüremez duruma düştü . . Bu sorunun cevabını öğrenmek için , yapılırsa, o toplantıyı takip ettireceğim .

Belediye Personelinin sgortaları ödenmedi . Borç hanesine yazıldı . Peki sgorta ödemesi yapılmadığına göre o paralar nereye aktı ? Gibi soruların cevabını çok merak ediyorum , bu sebeple düzenlenirse o toplantıyı muhakkak takip ettireceğim , cevapları siz okurlarım ile buluşturacağım .

Bayram’ın büyük tatilide bitti artık herkes işinin başına dönecek ben tüm dostarıma hayırlı işler diliyorum .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir