NEREDE BİR AKYAZI’LI VARSA , BİZ ORADAYIZ . .

 

 

Akyazı Ak Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem , yönetim kurulu üyesi Enes Demirtaş ve gazeteci Yaşar Durmuş , Sakarya Üniversitesinde hayılı olsun ziyaretindeydiler .

Sakarya Üniiversitesinde genel sekreter yardımcılık görevine atanan , Hakan Sağlam’a görevinde başarılar ziyareti , tüm bir Akyazı’lıların buluşması oldu . Tanınırlılık olunca ortak noktada çok oldu . Sohpet Akyaazı ve eski dostların hatırlandığı tatlı anlatımlarla sürdü .

Acıl , tatlı kahvelerin içildiği sohpette, Akyazı Ak Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem çiçeği eşliğinde yaptığı ziyarette , nerede olursa olsun , Akyazı’lının yanında olacağız mesajı verdi.

Sakarya Üniversitesi genel sekreter yardımcısı Hakan Sağlam , kendisine Akyazı’lıların ziyaretinden duyduğu memnuniyeti , hemdiline , hemde yüzüne yansıdı . Ziyaret için teşekkür eden hakan Sağlam’a , Mesut Ekrem ilgisi için teşekkür etti , dost sohpeti kahveler sonrası son buldu , Sağlam konuklarını kapıya kadar uğurlayıp her zaman kapım açık dedi . Mesut Ekrem ise Hakan Sağlam’ı Akyazı’ ya çay , kahve içmeye beklediğini belirti srılınarak vedalaşıldı .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir