MERVE’NİN KINA GECESİ , ÜNLÜLER GEÇİDİ .

 

 

 

 

Akyazı eski Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı , biricik kızının kına gecesini , kırbahçesinde yaptı .

Sabih , Yaşar Yazıcı çiftinin göz nuru , prensesler kadar güzel kızı Merve, Zeliha , Tuncay Topdemir’ in yakışıklı oğlu ile evlilik adımlarını , Akyazı’ da düzenlenen muhteşem kına gecesi ile gerçekleştirdiler .

Eski Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı ve eşi Sabiha  konuklarını kapıda karşıladı . Kına gecesine katılım yüksekliği ve Sakarya ünlülerinin katılımı Muhteşem kına gecesi dedirten konum oldu .

Merve ve Sercan çiftinin Akyazı’daki kına gecesine , CHP Gurup Başkan vekili , Sakarya Milletvekili Engin Özkoç , MHP Sakarya Milletvekili Zihni Açba, ,Sakarya eski Büyük Şehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu , Sakarya Büyük Şehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan , Belediye Başkan yardımcıları Ünal Gündüz, Mehmet Öztürk , Mehmet Çakmak ,Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç , Akyazı Develet Hastanesi Başhekimi Yavuz Tepeçınar, İlçe Milli eğitim Müdürü Recep Özdemir , Ak Parti Melis üyesi Mustafa Karahasan ve çoksayıda Akyazı yöneticisi kınada hazır olanlar arasında yerini aldı  Çok renkli karelerin oluştuğu muhteşem kına gecesi akılda kalan ve beğenilen Yazıcı çiftinin ev sahipliği oldu .

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir