MESUT EKREM’ DEN BİZİ KİMSE KÜÇÜK GÖRMESİN MESAJI . .

 

 

 

Akyazı Ak Parti İlçe teşkilatından önemli mesaj içeren yazı ve foto , çok gündemcilere bizi küçük görmeyin manası taşımakta .

Akyazı Ak Parti İlçe gençlik kolu Başkanı Sadık Bora istifa etti söylentilerinden sonra paylaşılan yazı dayanışma diyor , Belediye Başkanı Bilal Soykan , Akyazı Ak Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem ve eski Ak Parti Akyazı gençlik kolu başkanları birlik foto karesi , biz Sadık Bora’nın yanındayız diyen foto karesi .

Akyazı Ak Parti İlçe teşkilatının paylaştığı yazı alt kısım , fotolar ise sizin görünümüze emanet .

 

AK Parti Akyazı İlçe Başkanlığı olarak önceki dönemlerde görev yapmış AK Parti Akyazı İlçe Gençlik Kolları Başkanları ile istişare toplatımızı gerçekleştirdik.
Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan’ ın da katıldığı toplantıda ‘’eski başkanların siyasetteki duruşları,mevcut gençlik kolları teşkilatlarına ne tür katkılarının olduğu ve olabileceği,aktarılacak tecrübelerden gençlik yapılamasında ne tür yeniliklerin sağlanabileceği’’ gibi konular ele alındı.. Kuruluşundan bugüne gençlik kollarında görev yapmış yöneticilerini ‘’Geçmişten Geleceğe AKYAZI Gençliği’’temalı istişare toplantısında bir araya getirdi.

İlçe Başkanı Mesut Ekrem EKREM başkanlığındaki toplantıya Belediye Başkanımız Bilal SOYKAN ,Kurucu Başkan Çoşkun Şimşek,Süleyman GÜL,İdris MEŞELİ,Engin KAYA,Mehmet YILMAZ,Osman ÖZTÜRK,Ali Osman YILDIZ ve Sadık BORA katıldılar.Katılamayan Başkanlar mazeretlerini bildirerek bir dahi toplantıda buluşma sözü verdiler.

Açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Mesut EKREM ;
‘’İlçe teşkilatımızın kuruluşundan bu yana emek vermiş Başkanlarımla bir arada olmaktan mutluyum. Hepimiz milletin bağrından çıkarak bu noktalara gelmiş insanlarız.
Sizlerin cefasını çekerek 14 Ağustos 2001 de kurulan partimizin şuan itibariyle 10 milyon 720 üye sayısı ile dünyanın en büyük STK sı ve 81 milyon vatandaşın derdiyle dertlenen ,ayrıca 780 bin km2 vatan toprağında nefes alıp veren ve hatta rıza-i ilahiyi düstur edinmiş tüm insalığın yardımına koşan bir dava haline gelmesinde sizlerinde büyük emekleriniz var emeklerinizden dolayı teşekkür ederim.Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın.İnşallah bu toplantıları daha sık ve istişare kültürünü ön plana çıkararak daha verimli hale getirmek istiyoruz.Katılan katılamayan bütün başkanlarıma tekrar teşekkür ediyorum.’’
Tüm başkanlar adına Kurucu ilçe Başkanı Çoşkun ŞİMŞEK in konuşması ;
‘’Bizleri bir masa etrafında toplanmamıza vesile olan AK Parti Akyazı İlçe Başkanı Mesut EKREM’e , Belediye Başkanımız Bilal SOYKAN ‘a ve toplantıya katılan tüm başkanlarıma öncelikle teşekkür ediyorum.Bu toplanlantıların belirli aralıklarla yapılması bizleri ziyadesiyle memnun edecektir.
Yönetimlerimizde görev alan arkadaşlarla zaman zaman bir araya geliyoruz.Hala görüşebiliyoruz,Eski günleri yad edebiliyoruz.Siyasetin dışında en önemlisi bunu yapabilmektir.Bizler sabahlara kadar ipe bayrak zımbalayıp merdivenlerle sokak sokak bayrak asmış,bayraklara sarılarak uyuya kalmış ve araziden işe gitmiş,büyük büyük bidonlar içinde tutkallarla duvarlara afişler yapıştırmış bir çok kardeşimiz o dönem bu çalışmalara katıldı.Hiç bir şey beklemediler Allah hepsinden razı olsun .Bizler de bu düşünceden uzaklaşmadığımız sürece AK Parti bayrağı her daim dalgalanacaktır.’’diyerek birlik ve beraberliğin önemine değindi.

Belediye Başkanı Bilal SOYKAN ‘da konuşmasında ;

“Partimize hizmet etmiş ve bizlere daima destek olmuş,ülkemizin geleceği siz değerli genç arkadaşlarımla buluşmaktan çok mutlu oldum. Yağmur çamur,sıcak soğuk demeden,gelecek endişesi taşımadan hep yanımızda oldunuz. Seçimlerde destek verdiniz. Seçim sonrası çalışmalarınıza devam ettiniz. Gençliğimizin ve Akyazı’mızın sorunları ile ilgilendiniz. Kuruluşundan bugüne kadar,hiçbir karşılık beklemeden çalışan emek ve gayret gösteren tüm başkanlara ve yönetim kurulu üyelerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.Ben de Ak parti teşkilatlarının her kademesinde görev yapmış bir ağabeyiniz olarak,Makam ve menfaat gözetmeden yapılan hizmetin değerini de,tadını da iyi bilirim. Allah mükafatınızı muhakkak verecek ve bu aziz millet de sizi takdir edecektir. Bizler de inşallah her zaman yanınızda olacağız”
diyerek gecenin son kapanış konuşmasını yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir