BEN DEDİM , DEMEYECEĞİM .

 

 

Akyazı Ak Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem , yaptığı girişimlerle ben değil , biz mesajı mermekte .

Ak Parti kuruldu kurulalı , Akyazı’da bir iç çekişme her zaman toğlum önünde gerçekleşti . Bu çekişme kırgınlıkların , dargınlıkların ana kademesini oluşturdu .

Akyazı Ak Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem hamleleri ile , dargın , kırgın kalmayacak diyor !

Akyazı Ak Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem , Akyazı Ak Partililer arasında evet denecek hamleleri yaparak taktir topluyor .

Ak Parti eski mücadelecileri ile buluşmaktan vaz geçmeyen Ekrem , Ak Parti benim değil , ben Ak Partiye oy verdim diyenlerindir diyen girişimlere devam ediyor .

Akyazı’da görülmeyen kucaklaşmalar Mesut Ekrem döneminde görüldü  , kırgın Ak Partili bu davranışa duyarsız kalmadı .

Akyazı’da eski görev almış Ak gençlik başkanları ile buluşan Ekrem , Partiye hizmet etmiş olan Ak kadın kolu başkanları ile buluşma hazırlıklarında . Ak Parti eski İlçe Başkanları ile yakında kuacaklaşma hazırlığı içerisinde olduğu görülen Mesut Ekrem , ilçe Başkanı olarak dargın kırgın kalmaması için ne gerekiyor ise yapacağının mesajını , yaptığı buluşmalar ile veriyor .

Sakarya ‘da birinci olan Akyazı Ak Parti İlçe teşkilatı , zorluk değil , Sakarya Ak Parti ileri gelenlerinden destek olunması gerektiği mesajı alınan Ekrem’in bu mücadelesi , 2023  bir ilik hedefi olarak görülüyor .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir