KENAN SOFUOĞLU’NDAN TIK YOK . !

 

 

Akyazı’lıların , Sakarya , Ak Parti Milletvekili sıralamasında bir , Akyazı’lı talebi vardı . Bu talep karşılığında , Sakarya Ak Parti Milletvekili aday adayı olan o kadar değerli Akyazı’lılar vardı ki , bir birinden cevher kişiliklerdi .

Geçtiğimiz Milletvekili seçimleri öncesi , Akyazı’lı seçmenin , Akyazı’lı istiyoruz , Ak Parti listesinden talepleri okadar yüksekti , o kadar yüksekti , Sakarya kamu oyu bu talebi görmezden gelemedi .

Akyazı’lıların Sakarya Ak Parti listesinde ismi olsun istediği isimler , birilerini korkuttu , ürküttü , bu isimler ,Sakarya Milletvekili olursa, Sakarya ve Akyazı kazanır korkusu yaşadılar, Akyazı’lı cevherler , Sakarya Milletvekili aday adaylık mücadelesini , teşkilatlar ve genel merkez düzeyinde verdiler . Onların bu mücadelesi , takit yerine , korku oldu , hiç Ak Parti Milletvekili adayı olmayan Kenan Sofuoğlu , işte size Akyazı’lı denerek Sakarya Ak Parti Milletvekili gösterildi . Şimdi ,  şimdi neden böyle oldu anlaşıldı .

Akyazı’lı olup Sakarya Milletvekili olmak isteyen cevherler, aday yapılsa, kazansa hizmet mücadelesi vereceklerdi . Bundan rahatsız olanlar , nemelazımcı isim aradılar, işte size Akyazı’lı diyerek kenan Sofuoğlunu ortaya çıkardılar . Kenan sofuoğlu , Sakarya Ak Parti Milletvekili oldu , ancak ne Sakarya için ne de Akyazı için hizmet mücadelesi içerisinde olmadı . Akyazı KYK kapatıldı , Kenan Sofuoğlundan tık ses çıkmadı . Neden tercih farkı oldu şimdi anlaşıldı . Hizmet etme amacı olan , Milletvekili , Akyazı KYK nasıl kapatılır, ben Akyazı’lıyım der ve bu kaybı Akyazı’ya yaşatmazdı .

Akyazı’lı seçmen yaşanacak yeni seçimlerde , yine bir Akyazı’lı Milletvekili adayı peşinde .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir