BİLAL SOYKAN , AS AKYAZI’YA GÜÇ VERDİ .

 

Akyazı’nın tek köklü ve güçlü takımı , As Akyazı’ spor , Belediye Başkanı Bilal Soykan’ın sahip çıkması ile güç kazandı .

Bilal Soykan As Akyazı’ nın Sakarya amatör ligte devamlılık arz edem Süper amatör lig müsabakalarından geri kalmaması , futbolda Akyazı’ nın hak ettiği yerde olması için , As Akyazı spor’a el verdiği bilinmekte .

Akyazı’ nın merkez takımı konumunda olan , yıldız olma özelliğini hiç bir dönem elinden bırakmayan As Akyazı spor, Belediye Başkanı Bilal Soykan’ın sahip çıkmasından sonra hareketlendi .

Pamukovalı Murat hoca ile antrönör olarak anlaşıldı haberleri , As Akyazı spor adım adım transferlere başladı yorumu yapıldı .

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan ‘ kontrol mekanizmasını elinde bulundurmak için Fevzi Bora’yı As Akyazı spor yönetimine monte etti , Bora aynı zamanda Ak Belde A.Ş müdürü de olunca, As Akyazı spor etkin bir yönetici kazandı . Yardımcı antrönörlük için Kerem Durmuş ile anlaşıldı bilgisi , teknik kadro sağlam , futbolcu transferleri ne olacak sorusu sorulmaya başlandı , gözler hocanın futbolcu listesine çevrildi .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir