AYHAN SEFER ÜSTÜN’ DE DAVUTOĞLU TELAŞI .

 

 

Sakarya eski Ak Parti Milletvekili Ayhan Sefer Üstün , eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’ nun kuracağı partinin A takımında olan Sakarya’lı .

Eski Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün , akyazisesi.com haber sitesi editörü , Yaşar Durmuş’un telefonla araması sonucu , siyasi gelişmeler hakkında açıklamada bulundu .

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu 24 , Ağustoz da Sakarya’lılarla buluşacak , onun ziyareti için çalışmalarımız devam ediyor diyen , Ayhan Sefer Üstün , gazeteci Yaşar Durmuş’u , Ahmet Davutoğlu , Sakarya buluşmasına davet etti.

Ayhan Sefer Üstün ile gazeteci Yşar Duurmuş arasında yerel sohpet , Üstün’ün genel açıklamaları ile , Ülke gündemi boyutunda oldu . Biz Ülkemizin İnsanının daha güzel günler yaşaması için açıklamalar yapıyoruz, Halkımızın Hakkının savunuculuğu görevimizi yapıyoruz. Şuan bu duruş içerisindeyiz, umarımki bilgi açıklamalarımız değer bulur , tedbirler alınır dedi.

Ayhan Sefer üstün Sn eski Başbakanımızı , Sakarya’lılar layıkı ile karşılayacak , bizlerde bu çabalarımızla elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz dedi. Basın olarak Sn Başbakanımız Ahmet Davutoğlu buluşmasını izlerseniz , sorularınıza cevap bulacaksınız diyen Üstün , heyecanını ve telaşını saklayamadı .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir