DÜŞENİN TUTUNACAK DALI VAR .

 

 

önce sağlık diyorlar doğru söylüyorlar .

Sağlığınız yerinde ise, ayaktasınız, güvenlisiniz . Sağlığınız gitmeye başladımı düşmek başlar , ozamanda İnsana tutunacak dal lazım . O dalın var olduğunu gömek güzel .

Akyazisesi.com haber sitesi editörü , uzun zmandır katarak sorunu ile boğuşmakta idi , bu zorluğunun nedeni olarak yazılarda görme ve yazma zorluğu yaşıyordu , kısacası düşenler kervanına katıldı , Allah kimseyi düşürmesin , sağlığından etmesin diyen duayen gazeteci Yaşar Durmuş , Akyazı , Devlet hastanesinde göz ameliyatı oldu .

Akyazı , Devlet hastanesi göz Doktoru , Ahmet Kaplan’ın yaptığı başarılı ameliyat ile sağlığına kavuşan Yaşar Durmuş , Akyazı’mızda böyle başarılı ve seviyeli mutehasısların bulunmasının şans olduğunu , onların kıymetini bilmek gerektiğini yaşayarak ,test etti, Akyazı’lılara doktorlara sevgi göstermek , hepimizin görevi diyerek , çok dalda başarılara imxa atan Akyazı Devlet hastanesi Başhekim Yavuz Tepeçınar’ı ayrıca, böyle bir kadroyu bir araya getirdiği için teşekkür etti . Dört dörtlük iş yok diyen gazeteci Durmuş , ufak sorunlardan doktorları kırmayalım , kaybetmeyelim , kaybolan doktor , kaybedeb Akyazı’lı hasta demektir . bu hasta blki biz, belki evladımız, belki anne veya babamız olacağı unutulmamalı .

Göz ameliyatı boyunca uzman doktor Ahmet Kaplan’a güvenen , sonrada yanında ablası Mahire Ergin’in oluşu ile huzur bulan gazeteci Yaşar Durmuş , allah herkese sağlık versin , düşmanımı dahi sağlığı ile imtihan etmesin diyerek , göz dktoru Ahmet Kaplan’a da teşekkür etti.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir