SOYKAN’IN EKİBİ ÇÖZÜMCÜ .

 

 

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan yönetim kadrosunu seçtiğinde, sorun değil , çözüm üretecek kadro oluştu , görüşleri Akyazı’da ortaya çıkan durum .

Ak Belde A.Ş yönetim kurulu Başkanlığına yeni seçilen Mehmet Öztürk , kendi imkanlarını şirket lehine kullanmaya başlayınca büyük sorunda çözüldü .

Çözümcü ekip olarak adlandırılan Bilal Soykan’ın ekibinin , ekonomikman yıkık Ak Belde’ de halka hizmet durmuş , Ak Belde A.Ş ‘nin servis araçları haczedilip , yedi emine çekilip araçlara el kondu . Bu süreç aşılamadığı için , fakirin sofrasına her gün , iki , üç tabak yemek götüren Ak Belde A.Ş aş evi , fakire yemek götürecek araç imkanını kaybetti, bu fakir için büyük bir zülüm oldu .

Ak Belde A.Ş yönetim kurulu Başkanı Mehmet Öztürk , Belediye Başkanı Bilal Soykan’la aldıkları ortak karar ile, kendi servis aracını devreye soktu , sorunu aştı , artık , Öztürk Market servis aracı , fakirin sofrasına yemek yetiştiren kurtarıcı oldu . Bu karar çözüm ekibi sorunu çözdü dedirtti, fakiri sevindirdi .

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir