YÖN TAYİN ETTİ .

 

Akyazı Belediyesi eylül ayı meclis toplantısını , Belediye Başkanı Bilal Soykan başkanlığında, meclis salonunda, saat 14,00 da gerçekleştirdi.

Belediye meclis toplantısında sekiz madde görüşüldü , ek madde yoktu .

bir madde plan ve tütçe komisyonuna sevk edildi dğier maddeler oy birliği ile kabul edildi.

Akyazı belediye MHP’ li meclis Üyesi Ergün Öztürk , gündem dışı konuşma yaptı .

MHP Meclis Üyesi Ergün Öztürk , Cumhur ittifakı olarak seçim meydanlarında verdiğimiz sözlerin yerine getirildiğini görüyoruz , asfalt çalışmaları,Kuzuluk, Altındere, Küçücek doğal gaz çalışmaları için size teşekkür ediyorum dedi. Doğal gaz çalışmalarının , Alaağaç, Karaçalılık, Yağcılar, Hasanbey, Seyfeler , Vakıf ve Yahyalı mahallelerimizede gitmesini istiyoruz diyen Öztürk,Terminal sözümüz ne oldu sorusu sordu .

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan Öztürk’e teşekkür etti, doğalgaz çalışmalarının yeni alanları içinde çalışmalarımız başladı , Seyfeler istikametine garaj düşünüyoruz dedi, Garaj için kiralama yöntemi olarak yapacağız,  çalışmalar sürüyor .

Akyazı Belediyesi MHp meclis Üyesi Furkan Çakıroğlu, bir mahallede arsa satışının muhtar tarından bilinmemenedenini sordu . Soykan biliyor , size yanlış bilgi veriliyor dedi. Furkan Çakıroğlu , Belediyeye alınacak çöp kamyonları için istenen bir milyon yediyüz binlira yetecekmi sorusu sordu , Soykan yetiyor cevabı verdi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir