HENDEK’İ HİBEYE MUHTAÇ , BABAOĞLU BIRAKMADI .

 

 

Akyazı Belediyesi eylül ayı meclis toplantısında, yocu otobüsünün , Hendek Belediyesine hibe yolu ile verilmesine karar verdi.

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan bu madde hakkında içerik açıklaması yaptı , hibe demek zorundayız, ancak 33 kişilik yolcu araç için , Hendek Belediyesinden Müftülük Kuran kursu bahçesine döşenecek kilitli parke ve bordür alıyoruz . aslında hibe yapılmıyor takas gerçekleşiyor .

Akyazı Belediyesi’ nin Hendek Belediyesine araç hibesi , Hendekli gazeteci Ahmet Çileci tarafından duyurulan haber yapıldı . Haberin altına , Hebdek Akyazı Belediyesinden hibe alacak duruma düştüyse, ben o racı istemiyorum yorumu geldi . Bu yoruma bakılırsa, Hendek hibelik durumda ise, bu durumu oluşturan , Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu değil gerçeği gçze batıyor .

Akyazı’da muhtarlar Hendek belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nu arayıp destek istiyor ,,Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu , Akyazı’daki çiğdem ve diğer yayla şenliklerini desteği sayesinde yaptığını Akyazı’lılar biliyor . Bilal Soykan’ın bağış maddesi , hendeklileri rahatsız etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir