FİKRET KARAKAŞ GELECEK DİYOR .

 

 

As Akyazı spor’ da antrenör sorunu aşıldı .

As Akyazı spor antrenörlüğü için bir çok hoca ismi duyum olarak basın aracılığı ile okurlara aktarıldı . As Akyazı’ daki antrenör çalışması , kulübün hazırlık aşamasının ilk ayağı oluyordu .

As Akyazı spor antrenörlüğü için eski As Akyazı spor antrenörü Fikret Karakaş ile bir yıllık anlaşma yaptı .

As Akyazı spor antrenörü Fikret Karakaş , Akyazı futbol severlere , ve oyuna yakışacak bir kadro kuracağını , As Akyazı ismine yakışan bir lig takımı olmayolundan vaz geçmeyeceklerini söyledi . Oluşturacağımız kadro ile süper amatör ligte nereye kadar gidebiliyorsak gideceğiz .Bal ligi ve üçüncü lig hedeflerinden taviz vermeyeceğiz, As Akyazı spor severleri üzmemek için tüm gücümüz ile sahada olacağız.

As Akyazı spor olarak bu günü düşünmüyoruz, miniklere ve diğer katogorilere göre alt yapı çalışması başlatacağız . Üç sene sonra Akyazı’ nın gençleri , As Akyazı ismi içerisinde Sakarya’ da esecek , belki de tarih yazacak diyen Karakaş senye futbol okulu kuracağız , çocuklarımızı oralarda yetiştirip , As Akyazı’lı yapacağız . Tüm çalışma ekibi olarak As Akyazı spor armasının büyüklüğüne, layık olmaya çalışacağız dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir