ALİ İHSAN YAVUZ GÜLÜYOR .

 

 

 

Ak Parti Sakarya Milletvekili , Genel Başkan yardımcısı Ali İhsan Yavuz, yoğun seçim maratonu , seçim sonu değerlendirmeler nedeni ile Sakarya’ ya gelmeye fırsat bulamadı .

Ak Parti seçim işlerinden sorumlu Genel Başkan yardımcısı Ali İhsan Yavuz, hemşehrileri ile buluşmaktan memnun olduğu gülen yüzünde görüldü .

Akyazı Ak Parti İlçe teşkilatı Başkanı Mesut Ekrem , Belediye Başkanı Bilal Soykan , Genel Başkan yardımcısı Ali İhsan Yavuz ve Ak Parti İl başkanı Ynus Tever’i Akyazı’da karşıladılar . Buluşma cuma namazı sonrası halkla kaynaşma görüşmelerine dönüştü.

Akyazı’lılar Ali İhsan Yavuz’u sevgi gösterisi olan gülen yüzleri ile karşıladı m, hal hatır sorudu . Milletvekili Yavuz Akyazı’lıların sevgisinin eksilmediğini görünce çok daha neşelendi , gözlerinin içi güldü .

Akyazı’da Ali İhsan Yavuz’un el uzatıp nasılsınız dediği Akyazı’lıların bir tanesi şu sıkıntımız var demdi , Ali İhsan Yavuz’u eskiden olduğu gibi bağırlarına basıp , yanındayız mesajını verdi. Teşkilatçı Ali İhsan Yavuz bu mesajı aldı , o mesaj dopingi ile ilçe divan toplantısına katılmak üzere , Akyazı Ak Parti İlçe teşkilatına geçildi .

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir