KİMSENİN YEDİĞİ , YANINA KAR KALMAYACAK . !

 

 

 

Akyazı Belediyesi , Ekim ayı toplantısı , bir çok gelişmenin kapısını araladı .

Belediye Başkanı Bilal Soykan’ın Başkanlığında gerçekleşen meclis toplantısı , 8 maddenin görüşüldüğü toplantı oldu . Toplantı öncesi gündem dışı söz alıp konuşan MHP Meclis üyesi Ergün Öztürk’e cevaben haklısınız diyerek yanıt verdi.

Belediye Başkanı Bilal Soykan MHP Meclis üyesi avukat Furkan Çakıroğlu’nun belediyeyi zarara uğratanların yaptıkları kar yanlarına mı kalacak dergibi konuşmasına Soykan , zimmet çıkarılan ve sorumlu kim ise onlardan zamanı içerisinde tahsiline gidilecek , alacaklar alınıp belediye kasasına girecek diyerek önemli mesajı verdi.

Akyazı belediyesi meclis toplantısında bir madde imar komisyonuna, bir diğer bütçe maddesi ise plan ve bütçe komisyonuna havale edildi.

Belediye Başkanı Bilal Soykan fakülte yeri için son noktayı koydu , uygulamalı sağlık fakültesi , sentetik saha yanında bulunan 50 dönüm arazi ye bir 50 dönümdaha katılarak fakültenin yapımı gerçekleşecek dedi. Fakülte sonrası özel firmalar ve belediye olarak yapılacak işletmeler öğrencilere yaşam sahası olacak dedi.

Batakköy ve yahyalı mahallesi arası yeni Akyazı inşası olacak , imar çalışmaları devam ediyor bittikten sonra , site şeklinde, bahçeli güzel evlerin yapıldığ yer ve yeni işte Akyazı’denecek yer burası olacak diyerek , Akyazı’nın evleşme alanının yönünü tayin etti. Sıkıntıları biliyorsunuz diye söze devam eden Belediye Başkanı Soykan 40,000 ton şu kısa sürede asfalt atıldı ,dahası gelecek biraz zaman verin , Akyazı’yı ayağa hep birlikte kaldıracağız dedi.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir