KEMAL CİNOĞLUYLA NELER, NELER . . !

 

 

 

Akyazı’nın Cinoğlu et market sahibi , Milli görüş geleneği sahibi , Ak Parti Akyazı ilçe yönetim kurulu ve SKM eski Başkanı Kemal Cinoğlu , gazeteci Yaşar Durmuş sohpeti derinliklerin konuşulduğu sohpet oldu . Kendisinin Ak Parti’nin ayarlarına dönmesinin zorunlu olduğunu düşündüğünü belirten Cinoğlu, Ahmet Davutoğlu’nun etkili bir hareket parti içinde sergileyebileceği kananatinde değil ,sadece takip edildiğini belirtti.

Yaşar Durmuş’un sohpet arası sorularına ise Ali Babacan’ın kuracağı parti’nin daha etkili olacağını söylerken , Ak Parti içerisinde çok sadık bilinen Milletvekillerin , Ali Babacan’ın partisine geçebileceği duyumum var demesi ,dikkat çekti .

Akyazı siyasetinde etkili olan 50 yaş üstü isimler kim olursa olsun artık yeter demeli , demesse , Akyazı’da Ak parti önümüzdeki seçim büyük darbe yiyecek tespiti hayli ilginç nokta .

Akyazı’da Ak Parti ilçe teşkilatı yeni ve temiz sayfa açmak zorunda, bunu biz Akyazı’lılara göstermek zorunda diyen Cinoğlu , Belediye ile ilgili ilginç beklentilerinide açıkladı . Belediye ekonomik dar boğaza sürüklendi , biliyoruz . Takip ediyoruz Akyazı Belediyesini , Ak Belde A.Ş’yi ekonomik dar boğaza kimler sürükledi , mahkem görülmez ise temiz sayfa baştan bitti demek olur , bunu takip eden bir çok Ak Parti’li istifa hazırlığında ikazını yaptı . Ben ve benim yaş üstü eski yeni partililerin danışma meclisi gibi düşünülmesi gerektiğini , yönetimlere genç kadroların alınıp , enerjik yapı tekrar oluşmalı diyen Cinoğlu ,Akyazı Belediyesinde temiz siyaset beklentisine vurgu yaptı .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir